images

Czy w istocie każdy jest w stanie dzisiaj robić piękne fotografie?

Aparaty cyfrowe spowodowały, że generalnie robienie fotek jest proste, błyskawiczne, fajne, a na dodatek tanie. Doskonale pamiętam czasy, w których musiałem zachować ostrożność, nie robić głupich zdjęć, bo przecież potem i tak będzie trzeba zapłacić spore pieniądze za wywołanie. A w dzisiejszej sytuacji? Robimy tysiące fotek, a potem i tak znaczną część z nich usuwamy – na zawsze. Dobrze, ale czy zatem absolutnie każdy może robić

niesamowite zdjęcia?

zdjęcia

Czemu służą zdjęcia z powietrza?

Zdjęcia z zlotu ptaka wykonuje się nie tylko z pokładu aeroplanu czy śmigłowca. Firmy fotograficzne mają na to mnóstwo innych strategii. Nierzadko tańszych i sprawdzających się akuratniej w konkretnych momentach niż płatowiec czy śmigłowiec. Jako przykład podam wszelakie rozmaite imprezy masowe gdzie doskonale sprawdza się balon helowy który bez żadnego problemu potrafi przez kilka godzin unosić się w jednym miejscu i wykonywać zdjęcia z góry przy pomocy ulokowanego pod nim aparatu fotograficznego.
images

Fotografia to super zajęcie dla każdego!

Mówi się, że każdy musi posiadać jakąś pasję. Niektórzy osobnicy interesują się historią, Chinami albo sportem, ale powiększa się w błyskawicznym tempie liczba osób, które mawiają, że ich ulubionym zainteresowaniem jest fotografia. Fajne to hobby, w sumie trudno się dziwić takim osobom, które lubią fotografię. No oby te fotki były bardzo udane.