praca

Czemu warto układać puzzle?

Bez względu na to czy to puzzle 5000 kawałków czy mały zestaw składanie puzzli ma dużo plusów, o których w trakcie zabawy nawet nie kojarzymy. Jest to nie tylko niezbyt kosztowna, lecz użyteczna i dająca mnóstwo uśmiechu zabawa.
Puzzle można kupić nie tylko w księgarniach, sklepach papierniczych, lecz także w punktach z zabawkami.
ubranka dla noworodkow

Ubranka dla nowiutko narodzonych dzieci – czyli, w jakie rzeczy ubrać noworodka

Nie wiesz, w co ubrać noworodka? Rozmyślasz nad tym, czym różnią się śpioszki od pajacyków, czy choćby nawet body? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W obecnym felietonie powiemy Ci, jakie są ich różnice!
Bardzo dużo „nowiutko powstałych” rodziców nie jest przygotowanych pod względem ubrań dla nowo narodzonego dziecka z pojedynczej, prostej przyczyny – nie wiedzą, co powinni kupić.
nowe mieszkania

Łożeczko dziecięce – na noc oraz na dzień

W swoim łóżeczku maluch spędza mnóstwo czasu – nie tylko śpi, ale również ćwiczy obroty, siada i nierzadko energetycznie skacze. Z tego powodu tak ważny jest Wybór właściwego mebelka. Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów?
Przede wszystkim musimy przyjrzeć się wykonaniu.
butelki

Akcesoria wspomagające rozwój motoryki u dzieci

Wszyscy rodzice na pewno doskonale wiedzą o tym, że w hurtowniach dla najmłodszych da się nabyć niemalże wszystko. Jednakże w tym natłoku zabawek warto pamiętać o tym, aby wybierać takie, które będą dla dziecka najlepsze.
Wchodząc do sklepu dla dzieci można dostać oczopląsu – z każdej strony mnóstwo najróżniejszych zabawek, przytulanek, gryzaczków i tym podobne.