Produkty

Miejsca stworzone z myślą o dzieciach

Dzieciństwo to okres jaki kojarzony jest głównie z beztroską zabawą. Warto troszczyć się o to, aby tak pozostało: wybierać takie skwerki z karuzelami, jakie mają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym zabawa naszych pociech naprawdę może być wSPAniała.
ubranka dla noworodkow

Ubranka dla nowiutko narodzonych dzieci – czyli, w jakie rzeczy ubrać noworodka

Nie masz pojęcia, w co po ubierać noworodka? Rozmyślasz nad tym, jakimi rzeczami rozróżniają się śpioszki od takich rzeczy jak pajacyków, czy choćby nawet body? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W obecnym felietonie powiemy Ci, jakie bywają tych ciuchów różnice!
Bardzo dużo „nowo powstałych” rodziców nie jest przygotowanych pod względem ubranek dla nowo narodzonego dziecka z jednej, prostej przyczyny – nie wiedzą, co mają zakupić.
butelki

Akcesoria wspomagające rozwój motoryki u dzieci

Wszyscy rodzice na pewno bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż w sklepach dla najmłodszych da się kupić niemalże wszystko. Jednakże w tym gąszczu zabawek warto pamiętać o tym, aby wybierać takie, jakie będą dla dziecka najprzydatniejsze.
Wybierając się do sklepu dla dzieci można dostać zawrotu głowy – z każdej strony pełno różnorodnych zabawek, przytulanek, grzechotek i tak dalej.