konsola ouiya

Gdzie warto kupić grę na PC?

W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu twórcy gier wymyślili idealne rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów sprzedaży swoich produktów. Dawniej miłośnicy gier nabywali gry na fizycznych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, pociągało to za sobą wielkie koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek.
xbox i playstation na targach

Polecane propozycje na platformę PS 4

Wiele przyjemności mogą dostarczyć obecnie atrakcyjne gry playstation, jednak wybranie dobrej gry dla siebie lub dla przyjaciół nie jest w nowym tysiącleciu zwyczajowo rzeczą tak łatwą. Niezbędne jest także wybranie właściwego typu gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe lub samochodowe. Dobrze zawsze przeprowadzić początkową selekcję najważniejszych cech, które musi spełnić doskonała gra na konsolę, takie jak chociażby Watch Dogs.
pro evolution soccer z kotem

Konsole do gier – przedni pomysł na zabicie chronicznej nudy

Często skarżymy się na chroniczną nudę. Zapewne uczucie nudy, raz na jakiś czas, nie jest aż takie kiepskie. Przecież można powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Oczywiście takowe uczucie mogą szczególnie mocno docenić ci ludzie, którzy ciężko pracują, zatem generalnie raczej uskarżają się na brak czasu. Jednakowoż oczywiście długie poczucie nudy w żadnym razie nie jest odpowiednim. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby najzwyczajniej w świecie nigdy nie skarżyć się na ciągłą nudę.
scena z need for speed

Jak za mniejsze pieniądze nabywać gierki konsolowe?

Tacy ludzie, których najzupełniej nie interesują, no przynajmniej na dzień dzisiejszy, dużo tańsze gry na wszelkie konsole, jednak szczególnie mowa tutaj o Playstation, po prostu mogą darować sobie ów tekst. Jednakże cała reszta niemal na pewno będzie niesamowicie zadowolona z przydatnych rad, które za chwilę zostaną przedstawione.
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra na ps GTA odniosła aż tak wielki sukces?

Często sytuacja jest taka, że nawet osoby, które całkowicie nie interesują się grami komputerowymi – czy konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można śmiało powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najświetniejszą grą jaka została wydana do tej pory. Oczywiście pewnie wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z takową opinią.
images

Poznaj duże możliwości wirtualnej zabawy

Ogólnie pojęta komputerowa rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się ogromną wręcz popularnością – bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że właściwie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku różne gry są największą życiową pasją dla całego mnóstwa ludzi. Z drugiej strony trudno jest się temu dziwić, ponieważ każdy, kto przynajmniej raz zetknął się z owymi rzeczami zgodzi się co do tego, że rzeczywiście potrafią one być niezwykle wciągające.
Niezbędne dla PS4

Niesamowicie rośnie popularność grania na konsoli!

Polska jest takim krajem, w którym zasadniczo konsole, to pewnie zaskoczenie, nie są aż tak mocno popularne. No przynajmniej w porównaniu do UK, Kraju Kwitnącej Wiśni bądź Stanów Zjednoczonych. Główna przyczyna „niechęci” znacznej części naszego społeczeństwa do konsol do gier to naturalnie niedobór środków finansowych.