konsola ouiya

Gdzie warto kupić grę na PC?

W dobie wszechobecnego dostępu do szybkiego łącza internetowego twórcy gier wymyślili wspaniałe rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów dystrybucji własnych produktów. Lata temu gracze nabywali gry na realnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, niosło to za sobą wielkie koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i produkcją pudełek.
xbox i playstation na targach

Interesujące oferty cenionych

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można niezaprzeczalnie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co możemy wnosić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj doskonałej częstotliwości zakupu tej oferty. Producent postarał się, aby najnowsza gra tematyczna odpowiadała znacznym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Niezbędne dla PS4

Niesamowicie rośnie popularność grania na konsoli!

Polska jest tym krajem, w którym generalnie konsole, to pewnie zaskoczenie, nie są aż tak mocno popularne. No przynajmniej w porównaniu do Wielkiej Brytanii, Kraju Kwitnącej Wiśni czy Stanów Zjednoczonych. Najistotniejsza przyczyna „niechęci” znaczącej części polskiego społeczeństwa do konsoli to naturalnie niedobór pieniędzy.
images

Poznaj duże możliwości wirtualnej zabawy

Ogólnie pojęta wirtualna rozrywka od dłuższego już czasu może poszczycić się znaczną popularnością – z całą pewnością możemy powiedzieć, że praktycznie od momentu wejścia komputerów do powszechnego użytku najróżniejsze gry są prawdziwą życiową pasją dla wielu ludzi. Równocześnie jednak ciężko byłoby się temu dziwić, gdyż każdy, kto nawet raz spotkał się z owymi rzeczami zgodzi się co do tego, że naprawdę potrafią one być niezwykle wciągające.
scena z need for speed

Jak za mniejsze pieniądze nabywać gierki konsolowe?

Ludzie, których kompletnie nie interesują, przynajmniej akurat dzisiaj, dużo tańsze gierki na wszelkie konsole, jednakże zwłaszcza mowa tutaj o Playstation, najzwyczajniej w świecie powinni darować sobie owy artykuł. Jednakże cała reszta niemal na 100% będzie niezmiernie zadowolona z przydatnych rad, które za momencik zostaną przedstawione.
wystawa w sklepie z gta v

Dlaczego gra na ps GTA odniosła aż tak wielki sukces?

Całkiem często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które kompletnie nie interesują się gierkami komputerowymi – albo konsolowymi, najzwyczajniej w świecie wprost przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można śmiało powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najbardziej wspaniałą gierką jaka została opublikowana do tej pory. Naturalnie pewnie wielu graczy najzupełniej nie zgadza się z tym.
pro evolution soccer z kotem

Konsole do gier – przedni pomysł na zabicie chronicznej nudy

Nierzadko uskarżamy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, nie jest takie złe. W końcu można powiedzieć, że pewna nuda jest w porządku. Naturalnie takie uczucie mogą zwłaszcza bardzo docenić ludzie, którzy wytrwale pracują, czyli generalnie raczej uskarżają się na brak czasu. Jednak oczywiście długie poczucie znużenia nigdy nie jest odpowiednim. A więc pomyślmy co moglibyśmy zrobić, aby po prostu w żadnym przypadku nie skarżyć się na denerwującą nudę.