granie

Co grający twierdzą o nowych grach symulacyjnych?

Niemałą popularnością wśród osób zaciekawionych światem gier cieszą się gry symulacyjne. Ich różnorodność pod względem tematyki, jak również niezwykłe zróżnicowanie ze względu na oferowane funkcje daje się zauważyć. Konsumenci pragną wybierać dla siebie jedynie wypróbowane propozycje, więc nierzadko systematycznie sprawdzają fora internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Zadaniem takich gier jest imitacja emocji czy rozmaitych doznań z życia codziennego. Przykładem mogą być popularne w bardzo rozbudowanych kręgach simsy, które podbiły serca graczy na całym świecie.
Xbox One

O grach na konsolę

Imponująca liczba propozycji obejmujących najnowsze gry na PS4 bazuje przede wszystkim na potrzebach samych graczy. Producent i sztab ekspertów wciąż analizują zmieniające się prędko wymogi użytkowników, dzięki czemu określane są zupełnie odmienne od poprzednich kryteria. Nowatorska grafika, rewelacyjny poziom wykonania oraz ogromne możliwości proponowanych obecnie na rynku gier przekłada się na coraz większe zainteresowanie innowacjami w tej branży.
Grand Theft Auto 5

Najnowsza wersje gry Battlefield dostępna będzie na Playstation 3

Miłośnicy gier komputerowych, szczególnie tych o ciężkim, męskim wymiarze świetnie znają grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry należy także to, że bitwy prowadzone w sieci odbywają się na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych elementów z otaczającej ich wirtualnej przestrzeni. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.