images

Kupujemy nowe akcesoria dla dzieci

Maleńkie dziecko w mieszkaniu wymaga sporo przygotowań. Urządzamy dziecku pokój, kupujemy ubranka, zabawki i meble, ale na tym nie koniec. Musimy pamiętać, że maluch rośnie i parę dodatkowych mebli będziemy musieli jeszcze za pewien czas kupić. Należy do nich krzesełko do karmienia.
siedzonko dla dziecka

Wspaniałe produkty dziecięce

Wybranie dobry produktów dla ulubionych dzieci nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. Aby trafnie dokonać wyboru, najlepiej dobrze zapoznać się z markami robiącymi akcesoria dziecięce, przykładowo krzesełko do karmienia dla najmłodszych musi być przed wszystkim bezpieczne, w miarę możliwości pozbawione kantów, wykonane materiałów, jakie nie szkodzą.
images

Przygotowujemy się na przyjście maluszka

Na ten moment czekamy całe nasze życie. Przyjście na świat dzidziusia to uroczyste wydarzenie. Nareszcie, po długich dziewięciu miesiącach czekania, nasz potomek przychodzi na świat. I nagle, razem z jego pierwszym krzykiem, zdajemy sobie sprawę, że nasze obecne życie nigdy nie będzie już takie samo. Staliśmy się odpowiedzialni za swoje dziecko. Czujemy niesamowitą euforię, wymieszaną z paraliżującym strachem.
niemowle

Zabawki dla pociech – co mieć współcześnie na uwadze nabywając podobne produkty?

Każdy rodzic próbuje dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. To absolutnie normalne. Jednakowoż, wybierając zabawki dla swoich pociech, wskazane jest zachować rozsądek. Czym kierować się podczas zakupów? Co przede wszystkim mieć na względzie? Rzecz jasna, priorytetem jest bezpieczeństwo. Zanim zabawkę włoży się do sklepowego koszyka, zawsze należy sprawdzić od jakiego wieku jest dozwolona. Zabawki dla najmniejszych maluchów są wyposażone w duże elementy, jakich dziecko nie będzie mogło połknąć.
dziecko z matką

Karmienie piersią a używanie współczesnych wynalazków -sprawdzamy co jest lepsze?

Od pewnego czasu, w związku z pojawieniem się nowych trendów dotyczących wychowywania dziecka, niezwykle dyskusyjnym tematem jest karmienie piersią. Jest to coś, co towarzyszy matkom od tysięcy lat, jednakże to właśnie we współczesnych czasach prowadzi się bardzo wiele dyskusji dotyczących tego, w jaki sposób, jak długo oraz gdzie powinno się, a gdzie absolutnie nie należy karmić piersią naszego malucha.
butelki

Akcesoria wspomagające rozwój motoryki u dzieci

Wszyscy rodzice na pewno bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż w sklepach dla najmłodszych da się kupić niemalże wszystko. Jednakże w tym gąszczu zabawek warto pamiętać o tym, aby wybierać takie, jakie będą dla dziecka najprzydatniejsze.
Wybierając się do sklepu dla dzieci można dostać zawrotu głowy – z każdej strony pełno różnorodnych zabawek, przytulanek, grzechotek i tak dalej.