podgrzewacz do butelek

Podgrzewacz do pokarmu firmy Avent i gruszki specjalnie do nosa

Narodziny malucha modyfikują nasz świat. Istnieją chwile radosne, lecz są też takie, które wzbudzają strach. Kobieta w ciąży bywa pełna powątpiewań, a czas oczekiwania pełen wątpliwości, aczkolwiek piękny.
Gdy przychodzi pora porodu, dużo rzeczy dla maluszka winniśmy już posiadać w domu. Gdy rozpoczynamy czynić sprawunki, winniśmy uruchomić zdrowy rozsądek, choć zauważając te wszystkie cudeńka, trudno im się oprzeć.
niemowlę

Karmienie naturalne – powrót do natury!

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest też wśród młodych rodziców. Młode mamusie coraz częściej decydują się karmić piersią swoje maleństwo co niezmiernie cieszy lekarzy pediatrów i położne, gdyż korzyści z karmienia piersią maluszka są niezmierzone!
images

Artykuły dla matki z dzieckiem

Macierzyństwo, choć nieraz tak wyczekiwane, niesie ze sobą oczywiste trudności i wiele nieprzespanych nocy. Dlatego też dobrze jest nawet przed porodem nabyć kilka niedrogich wynalazków, które ułatwią ten czas. W nowym tysiącleciu warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i silnie postarać się o najlepsze akcesoria potrzebne po porodzie, jakie warto nabywać z głową. W czasie rozwoju dziecka dobrze nigdy nie zaniedbywać potrzeb dziecka, gdy dziecko dopiero rozpoczyna zdobywać zdolności konieczne do jego dalszego wartościowego rozwoju.