Wzorzyste kartki pocztowe – warto podtrzymywać tradycję

Zbliżają się święta, dlatego warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu wolnych chwil z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeśli możemy razem ze wszystkimi zasiąść do stołu, wymienić poglądy, opowiedzieć o swoim planach i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, aby się wspólnie spotkać jest. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, choćby wysyłając do nich kartki pocztowe. Aktualnie ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zatelefonować, wysłać smsa lub porozmawiać przez komunikator internetowy. Każdy sposób jest jak najbardziej dobry, jeśli w ten sposób podtrzymujemy jak najbardziej relacje z najbliższymi. Jednak tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane przesłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.

pisanie listu
Autor: Kristina D.C. Hoeppner
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj poligrafia jest bardzo rozwinięta (por.: papier firmowy), tym samym kartki pocztowe są naprawdę atrakcyjne. Rzecz jasna wybór pod tym względem jest spory: od najprostszych kartek, z wydrukowanym zdjęciem, po te trójwymiarowe, jakie może wykonać wyłącznie drukarnia posiadająca specjalne oprzyrządowanie. Bardzo godnym uwagi rozwiązaniem, które na pewno docenią nasi najbliżsi, jest zrobienie takiej kartki również na własna rękę. Wystarczy jeśli o to chodzi zaopatrzyć się w raptem kilka przyborów i chwilę pomyśleć co chcielibyśmy aby znalazło się na takiej kartce, a samo zrobienie będzie znacznie łatwiejsze niż sądzimy.

Nie masz pewności co do tamtego problemu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły połowy morskie kołobrzeg dostępne dokładnie tutaj. Wszystko jest dokładnie opisane.

Prawdą jest, że w rzeczywistości bardzo często po prostu nie chce nam się brać za tego typu rzeczy bądź – jak to przeważnie tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Niemniej taka kartka własnoręcznie wykonana, ani drogo nie kosztuje, ani nie jest wielce pracochłonna, natomiast może sprawić adresatowi jak najbardziej miłą niespodziankę.

Powiązane artykuły: ulotki A6

listy
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu, jak przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, gdy nagle pojawi się nam w skrzynce list z przesłaną do nas kartką, z pewnością będziemy mile zaskoczeni. Tego typu drobiazgi są w cenie, tym bardziej w świecie, w którym większość rzeczy możemy kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na adresacie, że chcemy obdarować go czymś oryginalnym i poświęcić na to swój czas i energię. Większość adresatów, z pewnością tego rodzaju działania doceni.