Nadchodzące hity na PS3!

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną, posiadacze PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było rzeczywiście nie wesoło, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale rewelacyjnych gier nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasem zrodzi się coś pokroju cudownego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnych wątpliwości. Poniżej 2 świetne zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek.

Ciekawe opisy oczekują na Ciebie na następnej stronie, która jest poświęcona podobnej tematyce. Kliknij w link i dowiedz się ponadto (https://maximgroup.pl/laptopy/2-w-1.html) dodatkowych wiadomości.

Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami niemal ideałów, a innym razem niewypałów. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali fury, poprawiali grafę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. W wygląda na to, że im się to uda

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane dzień i noc, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się smakowicie, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele tygodni znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające rączki bo nie mogą się doczekać tych rewelacyjnych tytułów jakie zagoszczą w czytnikach Playstation 3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez jesień będzie rzeczywiście w co grać. By odczucia były jeszcze większe, stwórzmy sobie kącik gracza. Dobrze podłączyć konsolę do sporej plazmy, a ją powiesić za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tutaj: rekomendowany link). I co istotne, dołączmy do zestawu solidne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Lecz nie tylko wielbiciele konsol mają być ucieszeni. Obecnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, by zagrać na innym sprzęcie niż konsola, doskonale sprawdzą się na domowych komputerach. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup konsoli albo z jakiś przyczyn nie przepadają na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: Komputery stacjonarne Łódź na Ceneo) lub laptop powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.