Najnowsza wersje gry Battlefield dostępna będzie na Playstation 3

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim przesłaniu doskonale znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry zalicza się także to, że bitwy prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś korzystają z urozmaiconych militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych fragmentów z otaczającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.

Kolejne wersje gry są urozmaicane o tzw.

Jeśli szukasz innych danych na prezentowany wątek, to też rzuć okiem na program tv analogiczne serwisy, które podnoszą tę tematykę.

sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz jest w stanie jednym nieostrożnym ruchem spłoszyć ptaki lub uruchomić alarm. Jest to dźwięk słyszalny przez przeciwnika i inspiruje nieprzewidziane skutki. W grze mają miejsce też epizody bardziej sensacyjne. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, olbrzymie wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności wywołujące bardzo silne odczucia u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz doskonalszą i bardziej skomplikowaną broń. Umożliwia to wykonanie dość skomplikowanych akcji o charakterze wojennym.

GTA 5
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

I choć najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 ps3) tworzone są na coraz to nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda ciągle jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Nowa wersja gry Battlefield, tym razem już numer 4, pokaże się w sklepach 31 października.

Wejdź na nową witrynę i czytaj tutaj więcej kolejne ciekawe wiadomości na ów temat. W razie pewnych pytań chętnie rozwiejemy wszystkie Twe zastrzeżenia.

I z pewnością będą zadowoleni wszyscy miłośnicy tej gry, że nie będą musieli ponosić kosztów na nowy sprzęt, aby móc zagrać w ostatnią jej edycję. Prowadzone są też kalkulacje wśród speców od tematu, czy i kolejna część Battlefield z numerem 5, będzie wciąż jeszcze dostępna na nienowym już, lecz przetrenowanym sprzęcie. Szczególnie, że producenci gry deklarują, iż uczynią wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na nowoczesny sprzęt. Niezależnie od tego, jakiego typu sprzęt zostanie zastosowany, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najlepszych gier tego typu.

Najnowsza wersja Battlefield 4 (artykuł na battlefield 4 na oferuje jeszcze lepszą grafikę i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli uczestniczyć w rozgrywce wojennej, której akcja ma swój początek w dalekim Szanghaju. Jak zawsze dotąd akcja gry potoczy się żywo, a ilość kombinacji związanych z prowadzeniem potyczek nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który powrócił do gry, daje możliwość monitorowania pola bitwy z wysokości. Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie gnębiony i z ziemi i z powietrza. Będzie to mocna rozgrywka.