Dlaczego gra na ps GTA odniosła aż tak wielki sukces?

Bardzo często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które najzupełniej nie interesują się grami komputerowymi – albo konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że GTA jest najbardziej wspaniałą grą jaka została opublikowana do tej pory. Naturalnie pewnie masa graczy najzupełniej nie zgodzi się z takową opinią.

GTA 5
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże to pewne coś oczywistego, że wszyscy mamy nieco inne upodobania. Cóż, dlaczego w takim razie, gdy została wydana na rynku gta 5 (nowości ze świata gta 5 w serwisie niesamowicie wielu ludzi niemal nie było w stanie gadać na inne tematy? Można powiedzieć, że twórcy Grand Theft Auto w umiejętny sposób potrafią połączyć fantastyczną fabułę ze względną łatwością. Zatem nawet dzieci bez najmniejszego problemu radzą sobie z obsługiwaniem tej słynnej gry. Należy także wspomnieć, że jakby nie patrzeć możliwość bycia gangsterem, który szybko jeździ po amerykańskich miastach jest niemal na wagę złota.

W bardzo dużym błędzie są gracze, którzy myślą, że GTA charakteryzuje daleko idący schematyzm. Naturalnie może na pierwszy rzut oka w istocie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem. Jednak mnogość różnego rodzaju misji sprawia, że bez cienia wątpliwości nie należy tak rozumować. Trzeba mieć nadzieję, iż niedługo ponownie twórcy GTA dadzą miłośnikom następną edycję gry… Pewnie nieco poczekamy, ale z całą pewnością następna część będzie jeszcze bardziej genialna, niźli poprzednie. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach myśleć w optymistyczny sposób.

scena z gta v
Autor: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba także napisać, że generalnie Playstation to najodpowiedniejsze rozwiązanie dla osób, które pragną grać w GTA! Prawda jest taka, iż zwłaszcza playstation network to niesamowita opcja, dzięki której wreszcie mamy możliwość grać z innymi ludźmi (szczegóły nt playstation network w Naturalnie Playstation to nierzadko spory koszt – zatem nie powinno jakoś dziwić, że akurat w Polsce jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów oraz gier, aniżeli w Australii albo Wielkiej Brytanii. Rada dla osób, które pomimo problemów finansowych nie chciałyby rezygnować z Playstation? Warto porozglądać się po aukcjach internetowych.