Stawiaj dla siebie nowe zadania każdego dnia!

Większość z nas jest w posiadaniu Play Station i komputera. Są to sprzęty, mogące zaoferować wiele zabawy na co dzień oraz skutecznie spowodować, że nie będziemy się nudzić w domu. Trzeba je jednak w dobry sposób użytkować. Warto nabyć kilka ciekawych gier by Play Station nie stało bezustannie w kącie. I najbardziej zagorzali rywale gier mają możliwość znaleźć coś dla siebie.Gry wbrew pozorom to w dzisiejszych czasach nie tylko strzelanki, ale także możliwość na rozwój własnych możliwości. Pomagają tez schudnąć przez gry w których pracujemy całym ciałem, taką opcję daje użytkownikom na przykład PS3. Przedstawiamy kilka opcji dla graczy, którzy szukają ciekawych gier na swoje urządzenia.

granie na konsoli
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze: gra na PC Grand Theft Auto IV. Jest to kultowa rozgrywka w której jesteśmy facetem, który postanawia wyjechać do Stanów Zjednoczonych, ponieważ jego krewniak obiecuje mu nowe, fajniejsze życie. Po przybyciu jednak dowiaduje się, że rzeczywistość wykreowana przez krewnego była nieco podkoloryzowana. I tak nasza postać musi na ulicach miasta Liberty City walczyć z gorzką codziennością, co najbardziej zajmujące – z musi chronić kuzyna. Mamy możliwość jeżdżenia autem ulicami miasta zaprojektowanego w stylu Nowego Jorku.

grający w grę na playstation
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy posiadasz w domu PS2 to koniecznie musisz zapoznać się z grą EyeToy Play 2 Platinum. Z jakiego powodu? Jest to ciekawa i współczesna możliwość na rozrywkę, ale i na zdobywanie nowych zdolności – w grze posiadamy możliwość korzystania z aż 12 różnorodnych gier, z których każdy znajdzie coś dla siebie, masz możliwość być wojownikiem, kucharzem albo piłkarzem. Wspaniała gra dla dużej rodziny o zróżnicowanych zainteresowaniach. Info na ten temat można zobaczyć i tutaj: Grand Theft Auto IV.

Dla osób mających PS3 dobrą możliwością będzie Sports Champions 2. Za pomocą kontrolera ruchu mamy możliwość korzystać z sportów różnorakich m.in: boks, narty oraz kręgle. Mamy możliwość tworzyć gry dla dwóch a nawet czterech! Wspaniała alternatywa na dobrze spędzony czas dla znajomych oraz rodzinki. Jeszcze jedną opcją dotyczącą PS3 jest Pro Evolution Soccer 2013. Dla miłośników piłki nożnej. Dzięki tej grze masz możliwość poczuć się jak prawdziwy gracz biegający po boisku wraz z znanymi osobistościami ze świata piłki nożnej.