Prezenty z adrenaliną

Gdy zbliżają się urodziny kogoś z naszych przyjaciół czy rodziny często zastanawiamy się, co takiej osobie sprawić w prezencie. Oczywiście, za każdym razem w podobnej sytuacji sprawdzi się świetna książka, album ulubionego wykonawcy albo perfumy, jednak może warto pomyśleć o czymś zupełnie zaskakującym?

Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi kosztować majątku. W ogóle nie musi być przedmiotem. Może to być na przykład dzień w SPA, albo wyprawa do jakiegoś wyjątkowego miejsca. Warto pomyśleć co sprawi największą przyjemność temu człowiekowi, którego chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Jeżeli chcemy sprawić radość bliskiej osobie, która jest bez przerwy aktywna, wiecznie dokądś pędzi i nie potrafi usiedzieć na miejscu – to doskonały wybór.
Prezentokracja z prezentami na każdą okazję

To może być coś niezwykle ekstremalnego, jak skok ze spadochronem, czy nurkowanie. Możemy również zdecydować się na wersję light, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko zależy od upodobań osoby, którą chcemy obdarować, a także od funduszy jakimi dysponujemy.

Tego rodzaju prezent na urodziny jest świetną alternatywą dla standardowych książek i płyt. Pamiętajmy jednak, żeby nie przeciągnąć struny. Jeśli nie znamy bardzo dobrze upodobań jubilata, trzeba go sprytnie podpytać o adrenalinowe marzenia. Być może okaże się, że taka osoba marzy o skoku na bungee, ale ma potworny lęk wysokości. Wówczas lepiej nie ryzykować i spróbować z czymś mniej ekstremalnym.

Zwróćmy też uwagę od kogo kupujemy taki prezent. Poszukajmy dobrze opinii w internecie. Firma , która organizuje takiego typu przedsięwzięcia musi funkcjonować w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dowiedzmy się czy zagwarantowana jest opieka licencjonowanych instruktorów. To niezwykle ważne, gdy decydujemy się na naprawdę ryzykowne doznania, jak skok z samolotu czy eksploracja głębokich jaskiń. Nie obawiajmy się dopytywać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla danego sportu wzorcami. Bezpieczeństwo jest najistotniejsze. Nikt nie chce w ramach prezentu urodzinowego doprowadzić do wypadku kogoś bliskiego. Bawmy się doskonale, lecz bezpiecznie!