Podaruj sobie rozrywkę w wolny wieczór

Gry stanowią teraz jedną z najbardziej popularnych rozrywek domowych obok telewizji czy Internetu. Wielu ludzi stało się pasjonatami, kolekcjonerami. To coś niesamowitego – grając odwiedzamy wirtualne światy – stajemy się wykreowaną przez samego siebie postacią. Korzystanie z komputera lub Play Station w mieszkaniu stało się już dla większości ludzi standardem. Każdy człowiek może odnaleźć pośród propozycji coś co pokryje się z zainteresowaniami – odnoszą siębowiem bardzo zróżnicowanej tematyki – od gier fantasy, poprzez gry muzyczne aż po strategiczne. Dla każdego coś miłego. Kupując grętrzeba więc nabyć rodzaj, jaki na pewno wzbudzi nasze zainteresowanie. Mamy opcję by poszukiwać w szerokim wachlarzu możliwości. W artykule opisano kilka zupełnie różnorodnych możliwości dla graczy o zróżnicowanych gustach:.

screen z Far Cry 3
Autor: Joshua Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jesteś zainteresowany tańcem, chciałbyś nauczyć się kilku nowych ruchów albo rozkręcać każdą imprezę w swoim domu to zdecydowanie musisz zaprzyjaźnić się z grą którą jest Dance Star Party. Z tą grą możesz nauczyć się tańca, oceniać następnie swoje umiejętności patrząc na siebie na wideo a przy okazji udostępniać swój taniec w sieci. Gra (info o Far Cry 3 zobaczysz na także staje się wspaniałą możliwością na każdą imprezę, jej użytkowanie daje sporo pozytywnych emocji oraz wspaniałej rozrywki użytkownikom. Spodoba się ludziom w każdym wieku.

dla graczy
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej osoby lubiącej wyzwania świetną grą jest Far Cry 3. W grze tej jesteśmy facetem, którego zadaniem jest przetrwanie w w nieciekawej sytuacji – jest on w miejscu, gdzie panują niebezpieczne warunki przetrwania. Gracz samodzielniedecyduje o sposobie przetrwania – jest opcja by unikać walki lub walczyć o żyie w sposób bardziej bezwzględny i krwawy. To Ty wybierasz jaki chcesz być i jaką drogą podążasz dążąc do pozostania przy życiu. Gdy interesują Cię tego typu gry, zerknij: StarCraft II: Heart of the Swarm, gra PC.

Dla ludzi preferujących science fiction i fantasy świetną opcją będzie StarCraft II: Heart of the Swarm.W rozgrywce tej wcielamy się w postać przywódczyni rasy Zergów. W rozgrywce tej jest opcja gry dwóch zawodników. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona została z kilku poziomów, można w nią grać naprawdę długo, dlatego też to inwestycja, która zajmie wolny czas na długo.