Gry – rozrywka na co dzień gry do zagrania w wolnym czasie

W dzisiejszym świecie gry pełnią już w gruncie rzeczy ważną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odbierania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, że to właśnie między innymi przez użytkowanie gier mamy opcję rozwoju wielu elementów naszego charakteru. Złe jest stwierdzenie, iż gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest wiele ciekawych opcji, które to sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w jakiej głównym celem jest jedynie o eliminowanie przeciwników czy jeżdżenie samochodem jest w stanie nauczyć nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów interesujących opcji.

postacie Call of Duty
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi to motyw przewodni. W trakcie rozgrywki mamy możliwość być rolnikiem, który stara się mieć dobre plony. Możemy władać rolą, po pierwsze zbieramy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym możemy hodować bydło. Nasze gospodarstwo wciąż rozwijamy poprzez kupowanie nowych urządzeń. Farmą może się zajmować kilku przeciwników w ramach trybu multiplayer.

Battlefield 3 to gra w jaką mamy opcję rozgrywać jednoosobowo, albo z drugą osobą w trybie multiplayer. W opcji dla jednego gracza mamy możliwość wziąć udziałw wielu wyjątkowych oraz ciekawych zadaniach, które przeniosą gracza na teren USA , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Stajemy się między innymi świadkami masywnego trzęsienia ziemi. W niektórych misjach niezwykle często prowadzimy walkę u boku innych żołnierzy przy czym mamy przyjemność wykorzystywania nowoczesnego sprzętu wojennego. Więcej o tych grach tu – Battlefield 3 (Gra PC).

Marka EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje nas ciekawymi możliwościami. FIFA 12 to wersja z wieloma dotąd niewprowadzanymi opcjami – wieleelementów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. W porównaniu z poprzednią wersją jest dużo mocniej rozbudowana i mająca w sobie sporo ciekawychelementów. Ciekawie o grach również tu: Call of Duty na stronie

Gdy lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja wcześniejszych gier Call of Duty: gra polega na walce żołnierzy, głównie na zwalczaniu przeciwnych armii. W grze bitwa toczy się w wielu miejscach świata – od Ameryki aż po Niemcy.