FIFA dla fanów gier sportowych

Trzeba otwarcie napisać, że jeżeli w rachubę wchodzą gry, a przynajmniej te piłkarskie, strzałem w dziesiątkę jest sięgnięcie po FIFĘ. Przecież fakty są takie, iż FIFA to kapitalna gra. Akurat co do tego tak naprawdę nie mam większych wątpliwości. Przecież twórcy FIFY to niemalże geniusze. Może niektórzy ludzie mogą się ze mną nie zgodzić, lecz w żadnym razie nie zmienię zdania. FIFA towarzyszy dla mnie od przynajmniej 15 lat, a więc to doskonale pokazuje, że ta gra nie jest nudna.

Osoby, które raczej mają teraz jakiekolwiek wątpliwości, muszą przede wszystkim zaznajomić się z opiniami graczy na temat tej serii. Prawda jest taka, że w przeważającej większości przypadków FIFA wzbudza ze wszech miar pozytywne opinie. Akurat odnośnie tego nie mają najmniejszych wątpliwości tacy ludzie, którzy jak ja grają w ową grę więcej, niż dekadę. Trzeba także dodać, że w dzisiejszym wieku FIFA 14 nie jest tylko dostępna na komputerach. Cóż, to pewnie żadna większa nowość.

[IMG=1307/51ee3ee85e905___893839_video_games_fan.jpg|ALT=recenzje Akurat w Polsce być może gry konsole nie są tak bardzo popularne, to np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii FIFA na psx3 albo Xboxa jest ze wszech miar popularna. Tak się złożyło, że na szczęście miałem przyjemność pykać w FIFĘ na komputerze, lecz także konsolach – Playstation i xbox. Cóż, moim zdaniem granie w FIFĘ na jakiejś konsoli jest doskonałym rozwiązaniem. Gorąco polecam dla każdego FIFĘ na jakiejś konsoli – to rewelacyjne wrażenia!

Często ludzie sądzą, iż nie ma większego sensu kupować konsoli, bo na przykład gry na konsole są drogim wydatkiem (link). Cóż, to oczywiście zrozumiałe, lecz przecież spokojnie powinniśmy trafić na taką grę, choćby FIFĘ, która cechuje się bardzo dobrą ceną.

Weźmy chociażby w rachubę kupno gier na aukcjach internetowych. Trzeba wiedzieć, że jeżeli porozglądamy się za gierkami, spokojnie trafimy na tę, która jest niezbyt droga. To raczej nic nadzwyczajnego. A więc już podsumowując – konsole to strzał w dziesiątkę. Nie mam co do tego większych wątpliwości. Zresztą byłoby całkiem dziwne, gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości…