I Ty możesz z nami tworzyć dziś serwis o grach na konsole

Oferowane dziś na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie graczy zgodnie ze swoim gustem, jak również wedle panujących aktualnie na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy dostrzegło już wielu graczy. Już wkrótce będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!

Mocne i słabe strony gry FIFA 14

Zbliżająca się wersja gry rozchwytywanej od dawna oraz najbardziej lubianej przez grających pasjonatów FIFA 14 (dowiedz się więcej) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu chociaż na moment można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności manualne będą tu wyjątkowo dużą pomocą, ponieważ mnogość możliwych do wykorzystania funkcji wraz ze sprytem i szybkim tempem działania dać mogą znakomite efekty. Dzięki połączeniu sił oraz opcji gry online w tę grę przeżyć można znakomitą przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6 jako najlepiej sprzedająca się gra

xbox
Źródło: http://www.morguefile.com/

Doceniany szczególnie przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 , Kazunori Yamauchi wypuścił jej kolejną wersję. Pełna seria już od początku jej powstania oraz wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością, w szczególności ze względu na rozbudowane funkcje oraz znakomitą jakość otrzymywanego obrazu. Rewelacyjny odbiór, wielość funkcji oraz troska o szczegóły powodują, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakiego rodzaju jeszcze innowacje wprowadzi producent.

Metal Gear Solid wśród najczęściej kupowanych gier

Znakomity dźwięk polifoniczny zachęci do gry także osoby, które dotychczas niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (zobacz źródło) jest unowocześnioną wersją twórcy gier Hideo Kojima. Jest to gra pierwszy raz wypuszczona na rynek w 1998 roku, z tego też powodu dzięki bogatej tradycji oraz wprowadzaniu zmian jest dziś tak rozchwytywana. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już dzisiaj, a zadowolenie poczujesz już od początku.