Przykłady odmian gier na ps vita

Pomimo tego, że tablety i smartfony zyskują coraz większą popularność, to niewielkie konsolki bez przerwy posiadają stałe grono swoich zwolenników. Tak naprawdę konsole są znacznie bardziej wygodne do grania, niż sprzęty posiadające jedynie ekran dotykowy. Na przykład jedna z ostatnio zaoferowanych do dystrybucji konsol, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, lecz ogromnie funkcjonalne urządzenie, które może zadowolić najbardziej nawet wymagających graczy. Ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard wśród urządzeń przenośnych.

konsola PS VITA
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości grania w różne gry wchodzą na nowy poziom. A coś takiego właśnie oferuje najnowszy model sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia chwytanie, pchanie i ciągnięcie, to znaczy ruchy jeszcze nie spotykane w zwykłych urządzeniach z ekranami dotykowymi. Dodatkowo Sony ps vita wyposażone zostało w obsługę bezprzewodowych sieci, dzięki temu możliwości łączenia się z innymi użytkownikami powiększyły się znacznie. Tutaj są propozycje fajnych gier: godne uwagi gry na PlayStation Vita.

PlayStation Vita typu slim
Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz najważniejszą rzeczą, świadczącą o popularności takich sprzętów, są gry ps vita. Jest ich oczywiście całkiem sporo, w tym szlagiery znane dotychczas z komputerów i dużych konsol, a wszystkie sprzedawane są w dobrych, akceptowalnych dla dużej części graczy cenach. W związku z tym że sama konsola jest nieduża, to bardzo dobrze nadawać się będzie do grania w czasie niedługich przerw w szkole czy czekania na przyjazd autobusu. A w tym celu idealnie sprawdzą się gry zręcznościowe ps vita, które można włączyć na parę chwil i gdy przyjdzie taka konieczność szybko wyłączyć. Dużym zainteresowaniem pośród graczy cieszą się także gry wyścigowe ps vita (przykładowe: świetne gry symulacyjne na ps vita), wygodne sterowanie i doskonała grafika urządzenia sprawiają, że gra się w nie rzeczywiście wyjątkowo.

No i nie można zapomnieć o miłośnikach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to idealna możliwość dla wszystkich, którzy lubią wcielać się w rolę pilota czy kierowcy. A największą chyba zaletą nowej konsoli sony jest to, że każdą z tych gier zagrać można razem ze znajomymi, starczy jedynie połączyć się do internetu i znaleźć chętnego na niedługą rozgrywkę.