Doceniajmy gry? – ponieważ są niesamowite

Artykułów dotyczących gier na konsole na pewno każdy z internautów przeczytał w trakcie swojego życia bardzo dużo. Jednakże tak można powiedzieć o niemalże każdej dziedzinie naszego życia, która jest z nami od powiedzmy dekady.

Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
No cóż, zbyt wiele odkrywczych myśli na temat grania na konsoli i tak nie da raczej rady zapodać, lecz jeżeli kogoś zainteresowały naprawdę przydatne informacje z niesamowitego świata gier, niech zapozna się z treścią tego artykułu, a z pewnością nie będzie uskarżał się, uważał, że tylko stracił jakże cenny czas. Spokojna głowa: autor tych wypocin bardzo dobrze poznał zręcznościowe gry FPS, wyścigówki i pozostałe typy, zatem naprawdę nie jest swoistym świeżakiem, który nie ma choćby podstawowej wiedzy odnośnie gierek konsolowych. I miejmy małą nadzieję, że treść tekstu nie będzie przesadnie hermetyczna.

Wiadomo: to coś zrozumiałego, iż nie we wszystkich przypadkach należy orientować się choćby jakie gry wyścigowe PSP są teraz na topie. Cieszy, że spośród mieszkańców Polski coraz rzadziej można dostrzec persony, które najzupełniej nie interesują się gierkami. Oczywiście nikt nie uważa, iż gierki są czymś absolutnie koniecznym, są nieco trochę bardziej ambitne sposoby spędzania wolnych chwil, lecz przynajmniej nie deprecjonujmy ich.

W sumie wyłącznie całkowity ignorant twierdzi, iż gracze tracą tylko na gierkach swoje życie. Trochę w tym hipokryzji, bo w końcu sporo osób, co prawda krytykuje graczy, lecz sami choćby marnują wiele wolnego czasu na bezsensownym chodzeniu po Sieci. A rzeczywistość jest taka, że umiejętnie przygotowane produkty, np. znane symulacje PSP, to niewątpliwie coś kapitalnego.

Cieszy jeśli co najmniej jedna z osób, które były sceptycznie nastawione do świata gier wreszcie zdoła się jakoś tam przekonać. Oczywiście mamy prawo do własnego zdania, ale czyż przypadkiem nie jest tak, że przydałoby się mówić sensownie? Doceniajmy na ten przykład gry strategiczne psp, ponieważ bądź co bądź solidna strategia daje lepsze efekty umysłowe, niż powiedzmy brydż

.