W jaki sposób poprawić jakość gry na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż profesjonalny gamepad niebywale zwiększa jakość gier. W jaki sposób dokonać najlepszego zakupu, gdy segment tych produktów dostarcza nam tak rozbudowany wachlarz urządzeń? Przedstawiamy parę godnych zainteresowania opcji:

Gamepad
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) posiada funkcję działania na wszystkich platformach gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows nadaje się z większością komputerów z systemem Windows XP oraz z konsolami Xbox360, gwarantując uniwersalny sposób korzystania z ulubionych gier. Dodatkowo wibracje uruchamiające się w dobrych momentach rozgrywki sprawiają, że osoba korzystająca zyskuje lepsze wyczucie podczas gry.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit z zasiegiem 9 metrów i przedziale użytkowania około 40 godzin z bateriami technologii AA. Zaopatrzony został w 8 przycisków jak i możliwość regulowania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii baterii. Do urządzenia dołączono zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, co daje możliwość zasilania ich podczas rozgrywki. Kontroler ma dwa przyciski analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Jeśli pragniemy polepszyć komfort gry, z odsieczą nadciąga Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Black (zamów najtaniej). Posiada on kabel o długości ponad 9 metrów, co daje swobodę poruszania w trakcie gry. Całość zwieńczy świetnie rozmieszczone 8 przycisków wraz z dwoma przyciskami służącymi do sterowania. Kontroler ładowany jest za pomocą baterii, które pozwalają grę do 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony () wyróżnia zupełnie zupełnie nowy standard transmisji bezprzewodowej USB dzięki wdrożeniu metody połączenia Bluetoth. Wdrożony był także układ wykrywania ruchu Sixaxis oraz połączony z nim system wibracyjny, co daje ciekawe efekty podczas rozgrywki. Dzięki zainstalowanemu akumulatorowi, działającemu w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość dużo dłużej napawać się rozgrywką.