Granie na konsoli – atrakcyjne rodzaje gierek

Dzisiaj sprzedawane konsole do gier to wydajne urządzenia, na jakich gra jest naprawdę przyjemne. Będzie to dotyczyć także ostatniego produktu firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, która całkiem niedawno pojawiła się na rynku. Konsola ta miała być przełomem, producent planował początkowo wykorzystać z niej kilka zupełnych nowości, ale na koniec okazało się, że powstała zwykła konsola. No może nie do końca zwyczajna, bo bijąca parametrami konkurencję, obecnie jest to najlepszy sprzęt służący do gier, który zakupić można w sklepach.

gra na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, dzięki temu nie powinno być problemów z wieloma płytami, kiedy gra będzie pojemniejsza, co stało się dużym problemem poprzednich wersji konsol. Poza tym konsola została wyposażona w pojemny twardy dysk, na jakim bez najmniejszych problemów zmieści się kilka tytułów. Konsola funkcjonuje oczywiście pod kontrolą systemu Windows, przypominającego nieco sprzedawany obecnie Windows 8, lecz jak się okazuje, system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i czasami trudno się z nim odnaleźć.

granie na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Ale to, co najbardziej istotne dla wszystkich konsol, to są rzecz jasna tytuły gier na konsolę Xbox One. A tu ostatnie dziecko firmy microsoft również powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie hity sprzedażowe, jakich trudno szukać u konkurencji. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej kilka grywalnych, solidnych pozycji. Oprócz tego z pewnością zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, świetna grafika zachwyci chyba każdego miłośnika samochodów, który lubi taką rozrywkę.

Jedną z najciekawszych nowinek, którą przynosi najnowszy model konsoli Misrosoft jest nowy Kinect. Producent zdecydował się na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tutaj interesujące gry na konsolę: wciągające gry zręcznościowe na Xbox One). Wprawdzie bez użycia kinecta bezproblemowo zagrać można w większość gier, ale jeżeli już on jest, to warto go stosować, a możliwości rzeczywiście ma przeogromne. Porównując go z poprzednią wersją daje tak dużą grywalność, że po uruchomieniu gry wielu graczy może mieć duży problem z odejściem od niej.