Nietuzinkowe podarunki dla każdego

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i pokazać naszą miłość. Bukiet ulubionych kwiatów? Zawsze mile widziany, lecz czasami przydałaby się choć odrobina twórczego myślenia.

spadochron
Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i rutyna mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie. Jak nie dopuścić do tej sytuacji, dostarczyć właściwą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć niezapomnianą przygodę? Lot balonem okaże się idealnym pomysłem! Pozwala spoglądnąć na otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy – i dosłownie i metaforycznie. Fakt, nie lecimy sami, gdyż na pokładzie znajduje się godny zaufania, wyszkolony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą… Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien mile zaskoczyć i bujającą w obłokach, delikatną partnerkę i spragnionego przygód mężczyznę.

Profesjonalna, acz szalona sesja zdjęciowa to propozycja dla osób odważnych, z poczuciem humoru i skorych do małych szaleństw. Konwencja zdjęć zależy od indywidualnych gustów. Może ociekać zmysłowością, subtelnym romantyzmem lub ekstremalnie ilustrować nasze poczucie humoru. Scenografię należy przedyskutować z partnerem, albowiem nie każdy mężczyzna poczuje się swobodnie fotografowany wśród atłasów pościeli. Koncepcji, aby które spodobają się obojgu partnerom, znajdzie się cała masa – zaczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych randek, pocałunków, dotyków.
prezenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów motoryzacji, lubiących szybką jazdę i pisk opon, odpowiednim prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na ”porwanie” swojej sympatii w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać prezent, wziąć pod uwagę czego druga połówka pragnie, jakie są jej marzenia, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba rezolutna i żyjąca pełnią życia, niewątpliwie ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wyżej wspomniany lot balonem. Dla osób prowadzących bardziej spokojny tryb życia, wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: zabiegi spa lub romantyczna kolacja we dwoje.