zdjęcie The Beatles

Historia rock&rolla

Kiedyś, aby posłuchać ulubionej muzyki trzeba było niejednokrotnie latami wypatrywać wymarzonej płyty winylowej. Muzyki nie można było kupić w Internecie, natomiast sprowadzanie z zagranicy było bardzo kłopotliwe. Większość osób nie posiadała więcej aniżeli kilkadziesiąt albumów w domu. Obecnie jest inaczej. Piosenki są z łatwością dostępne na serwisach WWW, gdzie od ulubionej piosenki dzieli konsumenta pojedyncze kliknięcie.
gry planszowe

Atrakcyjne gry planszowe oraz karciane – wyśmienita rozrywka dla całej rodziny

Gry planszowe często kojarzą nam się z zabawą przeznaczoną wyłącznie dla dzieci, niemniej jednak dzisiaj fabrykanci proponują gry planszowe nie jedynie dla najmłodszych, ale także dla osób dorosłych. Na rynku odszukamy naprawdę przeróżne ciekawe i zabawne gry planszowe, które okażą się znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
xbox i playstation na targach

Nadchodzące hity na PS3!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
pocztówki

Wzorzyste kartki pocztowe – warto podtrzymywać tradycję

Nadchodzą święta, więc warto między innymi pomyśleć o spędzeniu czasu z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy razem ze wszystkimi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim planach i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać istnieje. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, choćby wysyłając do nich kartki pocztowe. Obecnie tego rodzaju zwyczaj jest coraz mniej popularny, gdyż wolimy zadzwonić, przesłać smsa bądź porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest rzecz jasna dobry, jeśli dzięki temu podtrzymujemy jak najbardziej relacje z najbliższymi. Tyle że tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.
images

Czemu warto kupić konsolę?

Jak doskonale wiadomo, ogólnie pojęta wirtualna rozrywka przez kilka ostatnich lat naprawdę dobrze zdołała się rozwinąć, co oczywiście jest fantastyczną wiadomością dla wszystkich miłośników takich właśnie rzeczy. Przecież dzięki czemuś takiemu w dosłownie każdym przypadku uda nam się znaleźć właśnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych indywidualnych preferencji i zagwarantują rzeczywiście satysfakcjonujący poziom rozrywki.