Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Zabawki dla dzieci to aktualnie ogromny przemysł. Wypełnione półki różnego rodzaju przedmiotów, wielki wybór, wszelkiego typu kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek ścigają się w projektowaniu nowych coraz lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspomagać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego malucha. Część z tych zabawek jest zupełnie dziwacznym wymysłem, lecz funkcjonują firmy, które produkują świetne zabawki, niezwykle dobrej jakości, bardzo bezpieczne i pomagające w rozwoju istotnych umiejętności.

Kuchnia, zabawki z drewna
Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Liderem w tej dziedzinie nadal pozostają zabawki Fisher Price. Firma ta tworzy rzeczy dla maluchów w różnym wieku. Tak gryzaki dla niemowlaków jak i zabawki dla dzieci do trzeciego roku życia oraz starszych. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością, mają wszystkie konieczne atesty i z pewnością są bezpieczne dla dzieci.

Inną firmą, której zabawki także są wspaniałe jest Djeco – . Znajdziemy wiele wszelkiego typu zabawek. Od zestawów kręgli, poprzez wózek dla lalek, supermarketowy koszyk z produktami i wiele wiele innych. Wszystkie pomagają rozwijać wyobraźnię, uatrakcyjniają zabawy i zachęcają maluchy| do kreowania postaci, historii i sytuacji. To jest najważniejsze. Naturalnie, wyobraźnię da się rozwijać nawet w czasie zabawy zwykłym kijkiem, robiąc babki z piasku, ale jeżeli mamy możliwość, żeby dać w prezencie dziecku wspaniałe zabawki, nie wahajmy się tego zrobić.

zabawka
Autor: VTech
Źródło: VTech

Dla starszych dzieci idealną zabawką mogą być klocki.

Nasz link do www regały paletowe zaskoczy Cię niebywale optymistycznie. Odkryjesz tam ogrom szczegółowych wiadomości. W takim razie nie zwlekaj i wejdź tam!

Oczywiście odwieczne Lego musi być w posiadaniu każdego dziecka w odpowiednim wieku. Układanie tych klocków pomaga rozwijać zdolności manualne, precyzję i naturalnie wyobraźnię. Gdy już wszystko zbudujemy powinniśmy zachęcić dziecko do wymyślenia historii postaci i odegrania wymyślonej sytuacji. Wybór zabawek na jest wręcz gigantyczny. Naturalnie ceny również są różne, znajdziemy zarówno zabawki w przystępnych cenach jak i zdecydowanie droższe – spore zestawy. To nie cena powinna jednakże decydować o wyborze zabawki. Nie zapominajmy, że powinna być dostosowana do wieku malucha i mieć certyfikaty jakości. Sprawdzajmy czy nie ma ostrych krawędzi i zbyt małych części. Z pewnością wówczas nasze dziecko będzie bawiło się wesoło i bezpiecznie.

Źródło: Zakupy Linkbaby