Fotelik do samochodu Graco – komfortowa podróż

Po polskich drogach aktualnie podróżuje setki aut. Wożąc dziecko samochodem każdy rodzic powinien mieć pewność jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. Temu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy
Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami wiadomości w poprawianiu komfortu jazdy wszystkich dzieci oraz fantastycznymi opcjami może poszczycić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu na rynku wprowadzona została innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagowym 9-36kg, której najbardziej praktyczną ofertę stanowi stanowi .

Bezpieczny, zapinany pas bezpieczeństwa wraz z napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dorównowagi podczas jazdy. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy regulację oparcia w wielu poziomach oraz podstawkę na buteleczkę z ulubionym napojem.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to przeczytaj dodatkowo ten świetny artykuł (http://toptoys.pl/szkola-tanca-szczecinek-grafik-cennik/). Przekonaj się, to również okaże się dla Ciebie wartościowe.

Patrząc na wizerunek funkcjonalności i praktyczności, którym jest fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black 15-36Kg (zobacz tu) można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że przedsiębiorstwo szerokości fotela uznawana jest za normę w tym segmencie cenowym. Lekki oraz poręczny w użytkowaniu przez rodzica, a przy okazji komfortowy dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap.
Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  jest modelem, posiadającym specjalny zginany zagłówek, zapobiegający niezbyt zdrowemu spadaniu główki malucha. Ponadto wyposażony jest system LSP, chroniący przed siłą uderzenia w trakcie kolizji.
Unikalna konstrukcja gwarantuje zdecydowanie dużo większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi i powiększa jego bezpieczeństwo, co daje taki efekt, że jedziesz bez zbędnych trosk do każdej lokalizacji. Przy tym wszystkim fotelik wyposażony został w jedenastostopniową regulację zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co da taki efekt, że Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż w wypadku pozostałych modeli.