Co dać pod choinkę?

Już niedługo Wigilia, więc należy zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym pociechom sprezentuje dobrotliwy brodacz. Prezent powinien być unikatowy i trafiony. W tym wpisie przybliżamy trzy interesujące propozycje podarunkowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu maluchowi. Każdy z tych towarów wszechstronnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz daje wiele godzin radości.

plac zabaw dla dzieci
Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Na początek, angry birds – Sklep Linkbaby to bardzo interesujący produkt. Z pewnością każdy zna Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeśli nie, omówmy szybko ten fenomen mobilny: rozgrywka polega na wystrzeliwaniu z procy ptaszków w celu rozwalenia świnek. Ta niskobudżetowa aplikacja fińskiego dystrybutora gier elektronicznych uzyskała wielką popularność w ciągu ostatnich trzech lat. W Angry Birds pocina już kilkadziesiąt milionów użytkowników. A dziś szalone ptaki wyszły z ekranów komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa doskonale pobudza refleks i talenty ruchowe twojego dziecka. Ten świetny podarek kupisz już za około 89 złotych w dobrze zaopatrzonych sklepach z zabawkami, również tych sieciowych.

Piłeczkowy wulkan to produkt sławnego wytwórcy zabawek Fisher Price. Jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci, które właśnie uczą się chodzić. Pociecha wrzuca piękne piłeczki do środka wulkanu, a następnie może je wystrzeliwać w ciekawy sposób. Piłeczkowy Wulkan zachęca dzieciaka do stawiania pierwszych kroków i eksplorowania otoczenia. Świetny podarek dla berbecia, który ma już sześć miesięcy.

O rety krety to rozgrywka zręcznościowa uznanej firmy Mattel dla pociech w wieku powyżej czterech lat. Gra czerpie ze wzorców zabaw, które rozwijają refleks. Zawodnicy muszą szybko dotknąć specjalnym przyrządem krecika, który akurat się zaświecił. Im szybciej uda się stuknąć zwierzaka, tym więcej punktów grający otrzymuje. Świetna rozrywka na mnóstwo wesołych popołudni dla twojej pociechy i jego kolegi. Gra skutecznie ćwiczy refleks oraz namawia do miłej i uczciwej rywalizacji.