Klupś Tomme Tippee

Pokoje naszych dzieci to pomieszczenie bardzo szczególne – ich oaza, w której mogą schować się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę dobrze. Postarajmy się, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą chętnie powracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią okazuje się to, aby akcesoria dla dzieci były wystarczająco wygodne.

dziecko
Autor: San José Library
Źródło: http://www.flickr.com
Inaczej mówiąc muszą być one uważnie dopasowane do potrzeb oraz upodobań, a co za tym idzie, także i wieku maluchów. W razie gdy mamy do czynienia z dzieckiem w okresie niemowlęctwa, niesamowicie istotne okazuje się przede wszystkim, aby dobrać zestawy meblowe, które zapewnią nam takie elementy jak chociażby przewijak.Co więcej należy również powiedzieć że meble dziecięce powinny być także porządnie wykonane.

Meble dziecięce powinny powinny dawać bezpieczeństwo! Ciekawą ofertę mebli dziecięcych, spełniającą ten wymóg przedstawia firma Klupś (zobacz propozycje: link do strony). To wygodne, nadzwyczaj kolorowe meble, przy których projektowaniu pokuszono się o bardzo oryginalne rozwiązania. Dla ciekawych świata podróżników znajdziemy kolekcję o nazwie Safari, małe księżniczki uroczo zasną w swych książęcych łożach, a wielbicielom Zoo w figlach będzie towarzyszyć wesoła żyrafa lub niedźwiadek. Meble Klupś podarują maluchom i noworodkom spokojne sny. A rodzice, aby usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego dziecka mogą zdecydować się na nabycie niani elektronicznej. Albowiem właśnie po to – by umożliwić rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im na chwilę wytchnienia podczas, gdy ich pociecha słodko śpi – firma Tommee Tippee zaprojektowała owe urządzenie.

Tommee Tippee (więcej tu) to także gama akcesoriów dziecięcych, która pomoże nam zadbać o malucha – od błyskawicznie działających i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, przez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające pewność i wygodę w okresie karmienia piersią. Najbardziej znanymi produktami tej marki są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki, zaprojektowane na wzór matczynej piersi, naśladujące jej ruch i elastyczność.