Niejedna kobieta marzy o tym, żeby urodzić dziecko – instynkt matki jest wszakże jednym z najmocniejszych uczuć wśród ssaków

Kiedy w naszym życiu pojawi się nasz osesek, to jesteśmy najdumniejsi na świecie. Pragniemy z nim być każdą minutę – obserwować jak śpi, uśmiecha się i rośnie.
Przychodzi jednak taki dzień, kiedy musimy wrócić do pracy, a nasz skarb musi iść przykładowo do żłobka albo musimy poprosić swą mamę o pomoc.

akt - ubrania
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Po pewnym czasie jest już starszy i może być zapisany do przedszkola. Dla prawie każdego brzdąca jest to spore przeżycie. rodzice pragną go odpowiednio przygotować na ten ważny dzień. Rozmawiają z nim zawczasu o tym, że będzie mógł poznać nowych kolegów i wyjaśniają, kto to jest pani opiekunka. Jeżeli zapisujemy szkraba do przedszkola, to musimy sprawdzić, jakie spełnia on standardy. Należy zainteresować się, czym na przykład będzie karmiona nasza pociecha, ale również tym, jakie zabawy dla przedszkolaków wymyślają opiekunki. Jest to szalenie ważne dla rozwoju naszego brzdąca. Dlatego zabawy powinny wpływać na jego rozwój intelektualny i emocjonalny. Z pewnością nie powinny być to zabawy przed komputerem, gdyż specjaliści i tak biją już na alarm, że dzieci siedzą przed laptopami nazbyt długo.

Wybierając przedszkole dla swojego dziecka, musimy pamiętać, aby wybrać odpowiednią placówkę, ponieważ tylko tam, gdzie spełnione są najwyższe standardy, nasza kruszyna będzie się miło czuć i należycie rozwijać. Zatem nie pozostawiajmy wyboru przedszkola na ostatnią chwilę, ponieważ w tych nowoczesnych szybko ubywa miejsc.