Są wygodniejsze odpowiedniki książek

Jak często działo się tak, iż jadąc tramwajem taszczyliśmy ze sobą ciężką książkę, ponieważ chcieliśmy sobie za jej pomocą uprzyjemnić jazdę i równocześnie klnęliśmy w duchu to, że musi ona posiadać akurat tak dużo stron? Dziś możemy skorzystać z nowych możliwości, które pozwalają nam na czytanie nawet najgrubszych ksiąg, za pomocą odpowiedniego urządzenia, które jest niewielkie oraz które jednocześnie niezbyt dużo waży.

Wielu chwali sobie czytniki

Jeśli pojedziemy w długą podróż, to zamiast brać ze sobą po kilka ciężkich książek, starczy, iż weźmiemy ze sobą urządzenie o nazwie , czyli inaczej mówiąc czytnik e-booków oraz ściągniemy na niego pliki z książkami, które nas interesują. Do wyboru w fajnej cenie posiadamy także czytnik Amazon Kindle 5 z reklamami czarny, ale wydając ciut więcej mamy szanse stać się właścicielami takiego czytnika bez reklam. Co ważne, są to małe urządzenia, lekkie, zbudowane w taki sposób, iż w czasie czytania nie męczą nam się oczy, jak to nieraz ma miejsce w czasie czytania na normalnym komputerze. Wspaniałe w tym wszystkim jest także to, iż e-booki są sporo tańsze aniżeli zwykłe książki, a więc mamy szanse posiadać ich więcej, a jednocześnie nie biorą nam miejsca w szafie.

Dla dzieci oraz tych którzy nie uwielbiają czytać

Gry dla dzieci
Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nasze dziecko jest zbyt małe, by samodzielnie sobie czytać książeczki, a my nie wciąż mamy szanse mu je przeczytać, to bez wątpienia niesamowicie sprawdzą się tutaj audiobooki czyli inaczej określając książeczki, które są czytane przez kogoś innego, a my po prostu mamy szanse to nagranie później przesłuchać. Kiedy nasze dziecko (sprawdź zabawki fisher price sklep lubi bajkę Auta, to z pewnością wspaniałym podarunkiem dla niego będą Auta – 3 grające książeczki (audiobook), których będzie mogło wysłuchiwać do woli. Co istotne, to również są audiobooki stworzone z myślą o dorosłych, gdzie nagrane są świetne książki dla dorosłych. Sprawdź: Auta – Audiobook Disney

Możemy zastąpić papierowe książkiJeżeli papierowe książki są dla nas za ciężkie, albo zwyczajnie brakuje nam czasu na ich czytanie, a jesteśmy ciekawi jakiejś książki, to wciąż mamy szanse skorzystać z obecnej technologii jaką proponują nam e-booki oraz audiobooki. I chociaż ta forma jest coraz mocniej modna, to mimo wszystko warto pamiętać, że nadal jest niesamowicie wielu fanów książek drukowanych, dla których posiadają one nieprawdopodobną dusze.