Lego i Smoby

O ile nie masz pojęcia, jakie zabawki rozsądnie jest podarować maluchowi, ten tekst został stworzony specjalnie dla ciebie. W tekście przeczytasz, jakie dwie marki zabawek ludzi są najdoskonalszym wyborem.

samochodzik
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Od 8 dekad skandynawska firma Lego sprzedaje najfajniejsze zabawki, jakie kiedykolwiek wymyślono. Sławne nerf są wyborne dla dzieci dlatego, gdyż bardzo rozwijają wyobraźnię. Cięzko wskazać zabawki, które potrafią tak efektywnie jak Lego przez wyśmienitą zabawę stymulować inteligencję dzieciaka. Obecnie w sklepach można nabyć kilkadziesiąt różnych pakietów klocków Lego. Marka ma w zwyczaju projektować swoje klocki w pewnych seriach. O ile twój maluch kocha historie Harry’ego Pottera, podaruj mu zestaw, z którego złoży własnoręcznie Hogwart. Dla najmłodszych oczarowanych strażą ogniową idealnym prezentem będzie zestaw Lego z drabiniastym pojazdem strażackim i remizą.

smoby
Autor: Nora Liu
Źródło: http://www.flickr.com

Innym interesującym dostawcą zabawek jest przedsiębiorstwo Smoby. Ta pochodząca z Francji marka może poszczycić się prawie dziewięćdziesięcioletnią historią. I trzeba zaznaczyć, że w wyrobach Smoby można zobaczyć te dekady doświadczeń. Marka Smoby ma w ofercie szerokie spektrum artykułów dla maluchów. W sprzedaży znajdziesz zabawki podzielone na dziedziny. Nie zamierzamy tu wymieniać wszystkich oferowanych towarów, omówimy wyłącznie te najlepsze. Dla najmłodszych berbeci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki, marka Smoby ma w ofercie barwne jeździki.

Dla dzieci, które już sprawnie się poruszają, firma rekomenduje znakomite hulajnogi. Rodzicielom, którzy na pierwszym miejscu stawiają na edukację dzieciaka, Smoby oferuje wielofunkcyjne tablice do rysunków i ćwiczenia pierwszych liter. Jeśli chcesz sprawdzić dokładnie asortyment oferowany przez przedsiębiorstwo Smoby, zajrzyj na oficjalną witrynę internetową firmy. Wortal jest dobrze zaprojektowany, bez trudności zatem znajdziesz tam coś dla swojego podopiecznego – (źródło).