Kilka sprawdzonych sposobów fachowego wydłużania włosów

Włosy często stają się chude, a w dodatku nie mogą urosnąć. Pomimo że nakładamy przeróżne odżywki, maski czy płukanki, nic nie może nam pomóc. Jeśli jednak niesamowicie chcemy mieć długie i gęste włosy, należy rozważyć ich przedłużenie.

sposoby przedłużania włosów
Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co będzie naszym ratunkiem? Oto skuteczne sposoby przedłużania włosów!
rozwód
Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com

Rozpocznijmy od przyjrzenia się z najłatwiejszymi sposobami, które wykonuje się samodzielnie. Jeżeli chcemy diametralnej zmiany, ale jedynie na krótki czas, należy zainwestować w perukę! Chociaż można mieć wrażenie, że to banalne, jest to idealne rozstrzygnięcie do szybkiej i krótkiej zmiany. Innym sposobem są pasma clip-on. Należy oddzielić pasma i zaczepić je na własnych włosach. Sposób jest bardzo nieinwazyjny, a doczepianych włosów możemy się pozbyć, kiedy tylko mamy ochotę. Jeżeli jednak jesteśmy pewni, że interesuje nas wydłużenie włosów na dłuższy okres, warto wybrać się do zakładu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod przedłużania włosów to technika keratynowa. Pasemka włosów posiadają łuski na końcach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze łączy się sztuczne pasma z własnymi włosami. Choć może się zdawać, że temperatura jest wysoka, należy zdać sobie sprawę, że prostując lub nakręcając stosujemy wyższą temperaturę. Włosy przedłużamy na czas do trzech miesięcy. Następna metoda zwana jest japońską. Pasemka przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na gumeczkach. To następna metoda mało inwazyjna. Wadą jest fakt, że włosy trzymają się do ok. 1 miesiąca. Nową metodą jest przedłużanie za pomocą lasera. Materiał jest niezwykle cienki, dlatego też doczepione włosy są niemal niewidoczne. Na włosy można nakładać farbę, a również używać prostownicy czy korzystać z lokówki. Przede wszystkim metoda jest trwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.
Spływy kajakowe Święta
Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy przedłużymy tak samo w domu, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Istnieją przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto po prostu dobrać perfekcyjną dla nas metodę i cieszyć się z pięknej fryzury. Doczepiane pasma sprawią, że fryzura będzie grube i dowolnej długości. Wśród opisanych wyżej metod na pewno odnajdziemy odpowiednią.