Jakim sposobem ubierać nasze dzieciaki?

Gdy nasze skarby przychodzą na świat, zwykle zamierzamy im oddać, wszystko, co najwspanialsze. Pragniemy im dać to, czego my nie mieliśmy w dzieciństwie. Stąd też oprócz przeróżnych zabawek oraz innych gadżetów, które ułatwiają nam codzienne czynności, potrafimy oddać mnóstwo pieniędzy na stylowe ciuszki dla naszych szkrabów. Nawet niemowlęta ubieramy w markowe ciuszki słynnych firm.Pragniemy, aby nasze maluchy wzbudzały ogólny podziw wśród otoczenia. Ale pamiętajmy, że nie bierzemy udziału w konkursie piękności. Nie trzeba kupować naszym dzieciom najbardziej kosztownych bluzeczek w sklepie, tylko z tego powodu, że mają znaną metkę.

niemowle
Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Dajmy naszym dzieciom cieszyć się tym niezwykłym czasem, jakim jest bez wątpienia dzieciństwo. W wielu sklepach można kupić przesłodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córki prezentują się jak prawdziwe księżniczki. Nie zrzucajmy własnej fascynacji modą na nasze dzieci. Pozwólmy dziewczynkom nosić różowe spódniczki z falbankami, getry w groszki i kokardki na włosach. To jest jedyny moment, kiedy mogą wyglądać jak apetyczne cukiereczki do schrupania.Nasz syn również nie musi zawsze wyglądać jak mniejsza wersja swojego taty. Spodnie dla chłopca na kant wkładajmy mu na wyjątkowe okazje, a wcale nie musi w nich chodzić w dzień powszedni. Nie róbmy z naszych dzieci ofiar mody. Na to wszystko także będzie czas.

ubranie
Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Aby trochę oszczędzić na ubrankach dla dzieci, warto odwiedzić ulubione second handy. Znajdziemy w nich mnóstwo wyjątkowych ubrań w bardzo dobrym stanie. Niekiedy można trafić na spodnie nawet z metką. Nierzadko także można tu odnaleźć ubrania znanych projektantów w bardzo niskich cenach. Zwracajmy zawsze uwagę na materiał, z jakiego ubranko zostało uszyte. Najlepiej, żeby był naturalny i miły dla delikatnej skóry naszego malucha. Najlepiej tuż przed wybraniem się na zakupy dowiedzieć się jakie są aktualne promocje na przykład w tym miejscu – . Czemu tracić czas na długie chodzenie po sklepach, jeśli są takie możliwości?

Warto też wybrać się do galerii handlowej i sprawdzić, jakie promocje przygotowały dla nas ulubione sieciówki. Może uda nam się trafić na jakąś okazję. A wtedy pieniądze, zaoszczędzone na ciuszkach, możemy z czystym sumieniem przeznaczyć na nową zabawkę lub drobną przyjemność dla siebie.