Co dla Waszego dziecka mogą być najlepsze?

Mimo, że pieluszki wielorazowe są coraz bardziej atrakcyjne, nadal wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się wielce od sławnej powszechnie tetry. Jest to wyrób nowoczesny technologicznie, jeżeli chodzi o stosowane półprodukty, fason i design.

Pieluszka wielorazowa jest tak samo łatwa w obsłudze jak pieluszka (przejrzyj fiorino.eu/sklep/pieluszki-bambusowe-i-algowe) jednorazowa, jest
dla dziecka
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

zapinana na rzepy względnie zatrzaski, a potomek może mieć w niej sucho. W zależności od zamożności portfela i indywidualnych upodobań, do wyboru mamy nieco gatunków pieluszek wielorazowych. Pieluszka – aktualna oferta: https://www.fiorino.eu/sklep/pieluszki-bambusowe-i-algowe/pieluszki-bambusowe-wzory – z kieszenią składa się z dwóch warstw, wewnętrznej, uszytej z mikropolarku, która oddziela wilgoć do wkładki i skóra dziecka zostaje sucha i zewnętrznej, uszytej z PUL .Jest to oddychający poliester, jaki chroni ubranko przed zamoczeniem. Pomiędzy obie pokłady, do kieszonki wtykamy wkładkę chłonną z mikrowłókna, bawełny, bambusa względnie konopi. Na ogół pieluszka wielorazowa sprzedawana jest w zestawie z wkładką.

ubranka dla dziecka
Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Zaletą pieluszek wielorazowych jest niezwykle prędki czas suszenia, sposobność wykorzystywania różnorodnych wyłożeń i tym samym regulowaniu chłonności także łatwość zastosowania. Pieluszka wielorazowa wygląda jak pieluszka z kieszenią, ale ma wszytą wkładkę na stałe. Jest prosta w obsłudze. Pieluszki modelowane formą przywodzące pieluchy jednorazowe, zapinane na rzep, zatrzaski, związywane na troczki. Sporządzone mogą być z bawełny, bambusa, konopi, mikrowłókna i pozostałych związków. Przykłady tu: pieluszki wielorazowe w tym linku.

Na pieluszkę należy założyć otulacz wełniany, który zabezpieczy ubranko przed przesiąknięciem. Pieluszki do składania to sławetna tetra, pieluszki z flaneli, frotowe. Na pieluchy, po ich poprawnym złożeniu i złączeniu na klamerkę snappi, odziewamy otulacz wełniany w celu ochrony ubranka przed zmoczeniem. Otulacze to majtki stworzone z oddychającego PUL, polarku lub wełny. Oblekamy je na pieluszki do składania także na pieluchy kształtowane, aby niemowlak mógł się bez skrępowania poruszać. A jeśli chcesz czytelniku wiedzieć więcej –