Główne, podstawowe akcesoria niemowlaka, czyli co wspomoże nam funkcjonalnie radzić sobie z maluchem.

Istnieje kilka takich wyrobów, które zdecydowanie ułatwiają działanie młodej mamy, bądź młodego taty. Obecnie mamy to powodzenie, że sklepów z artykułami dla dzieci jest niezmiernie dużo, z tej przyczyny jest w czym wybierać.
Pierwotnym podstawowym składnikiem jest wózek.

piaskownice
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
urodziny dziecka
Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno jednoosobowy graco quattro tour deluxe, jak i podwójny graco quattro tour duo to towary cieszące się niezwykłym docenieniem w środowisku rodzicielskim – sweetpeace.

Oba warianty wózków mają bardzo łatwy mechanizm skaładania, korygowaną wysokość rączki i skrętne koła. Jednoosobowy graco quattro tour deluxe jest bardzo stały oraz stworzony dla dzieci 0- 3 lat. Z kolei graco quattro tour duo jest nieco masywny, ale dla dwójki wożonych w nim dzieci komfortowy i duży. Następnym aspektem jest huśtawka graco sweetpeace, dająca dziecku wrażenie wygody i bezpieczeństwa. Graco sweetpeace daje opcję ukołysania dziecka w identyczny sposób, w jaki robią to rodzice. Posiada 4 różnie formy ustawienia fotelika jak również wyposażony jest system audio, z jakiego płynie muzyka i dodatkowo odgłosy np. bicie serca matki. Huśtawka stworzona jest dla dzieci do 11 kg, czyli ok. 6 miesięcy. Nie można zapomnieć o tym, iż w każdym mieszkaniu, w którym jest dziecko winny być zabawki. Hasbro my little pony to bardzo znana firma, oferującą różne zabawki. Prócz tego, hasbro my little pony to wyjątkowo kolorowe i przyjemne filmy dla najmłodszych, a także gry dla nieco starszych dzieci – super graco quattro tour duo.

Wszystkie te produkty można kupić zarówno używane jak i nowiutkie. Wystarczy wyszukać w intrenecie przydatnych sklepów lub portali dla rodziców.