Ever after hight – nowiutki bardzo intrygujący projekt promowanej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, jaka działa w branży zabawek. Jest to firma globalna, jej towary są kolportowane na całym świecie, bo firma ma istotnie ogromny asortyment rozmaitych zabawek dla dzieci.

Lalka barbie
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawostką jest to, iż firma (polecamy również koszulki z nadrukiem) Mattel ma najogromniejszy profit ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bez wątpliwości więc można stwierdzić, że znacznie wyróżnia się ona spośród innych firm w tej branży. Jednym z nowych projektów tej wywrotowej firmy jest ever after hight (popularne lalki ever after high). Jest to spin-off niezwykle popularnej serii lalek Monster Hight, które cieszą się ogromną renomą wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight zdołamy w dzisiejszych czasach odszukać praktycznie w każdym większym oraz mniejszym sklepie z zabawkami. Bez wątpliwości ever after hight też wzbudzi duże zainteresowanie, bo już w tym momencie osiąga sobie coraz większą popularność, jaka przyrasta z dnia na dzień. Mówiąc zwięźle historia ever after higt relacjonuje o nastoletnich potomkach najbardziej znanych oraz popularnych postaci z bajek, jakie codziennie muszą borykać się z przeróżnymi zadaniami licealnymi. Na co dzień uczą się oni w Akademii, w jakiej panuje ważny podział pomiędzy uczniami.

Lalka Barbie
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, którzy pragną chodzić szlakami swoich wybitnych rodziców i dzięki nim wznosić swoją przyszłość, natomiast drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku zaszczytnych rodziców, ale potrzebują sami osiągnąć pomyślność w życiu, wskutek tego chodzą oni własną, utworzoną przez siebie ścieżką. Przykładowo jedną z istot ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córeczką Szalonego Kapelusznika oraz znajduje się po stronie Rebelsów, aczkolwiek to ledwie parę ciekawostek na temat tej nadzwyczajnej postaci. Bez wątpliwości nowiutki projekt firmy Mattel wzbudzi wielkie zainteresowanie i ogromnie prędko stanie się następnym hitem na rynku. Więcej wiadomości na temat tego projektu można odnaleźć w Internecie, na przykład na różnych stronach poświęconych Ever After Hight.