Co kupić w prezencie dla noworodka?

Upominek dla dzidziusia bywa nie lada wyzwaniem. Gdy jesteśmy doświadczonymi rodzicielami mamy co najmniej jakieś pojęcie, czego może potrzebować niemowlak albo/i świeżo upieczony rodzic.
Jeżeli sami nie posiadamy maluchów, kupić prezent dla niemowlaka jest nam trudniej.

klimatyzatory
Źródło: http://e-link24.pl/
fotos - klocki
Autor: mac_filko
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajcie o jednej ważnej materii – w chwili gdy dziecko przychodzi na świat nawet w największym stopniu nieogarnięci rodziciele raczej gros rzeczy już mają. Dlatego trzeba nadzwyczaj uważać, by rzeczy nie podwoić. To troszkę jak z weselem – nikt nie chce skończyć z dwoma żelazkami – w tym wypadku nie chcemy trzech mat edukacyjnych na przykład. Gdy chcemy nabyć coś z tak zwanej listy produktów pierwszej potrzeby, należałoby spytać się czy rodziciele są już w posiadaniu owej rzeczy. Gdy chcemy kupować coś „ogromnego” np. leżaczek bujaczek, należałoby wziąć pod uwagę nie jedynie fakt, czy rodziciele już go posiadają, ale też to iż mogą mieć w tej gestii własny smak oraz upodobania.
Dużo zależy od tego kim jesteśmy dla niemowlaka jak też jego familii. Bliska familia np. dziadkowie, kupują z reguły większe upominki – tu warto by skorzystali z mej rady wyżej – pogadajcie z rodzicielami, popytajcie się ich co pragną oraz proszę ! nie oceniajcie jak też nie znajcie lepiej. Sądzę, iż kiedy idzie o familię, pieniążki naprawdę nie (zobacz odkryj stronę) są najgorszym podarkiem, a częstokroć pozwolą uniknąć nieporozumień.

Jeżeli idzie o znajomych bliższych jak też dalszych – no cóż czasami czujemy, że pieniędzy nie wypada darować, nie wiadomo w jaką sumę ustrzelić etc. Bombowym podarunkiem będą dekoracje pokoju dziecięcego.