Co kupić młodemu?

Autor: timsamoff

Rodzicielstwo to nie bułka z masłem. Schody zdarzają się na wielu etapach w życiu malucha – dotyczą tego, jak bilansować dietę, w co ubierać i jak rozwijać. Spora część rodzicieli także nie umie stwierdzić, jakie zabawki spodobają się maluchowi. W moim artykule postaram się rozwiązać ten problem i zaprezentować wam parę interesujących propozycji, na które trzeba zwrócić uwagę szperając po sklepie z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla większych pociech. Oto lalki monster high.

Lalki monster high silnie różnią się motywem od pospolitych Barbie. Ukazani zostali pod ich postacią trochę straszni uczniowie z wyjątkowej szkoły wyższej dla „potworów”. Zabawki są intrygująco pomyślane i utrzymane w rzadkiej palecie barw. Lalki zostały zdecydowanie przeznaczone dla panienek w wieku ponad dziesięć lat. Do kompletu możesz dokupić również różne akcesoria – na przykład notesy oraz albumy do kolekcjonowania firmowych naklejek. Lalki monster high są niesamowicie modne, więc nie zaskocz się, gdy twoja latorośl sama poprosi cię o taki prezent.

Niedużą panienkę uradują bez wątpienia mebelki dla dzieci, perfekcyjnie dopasowane do każdego typu lalek. Dziecko polubi okazję przystrojenia własnego gospodarstwa domowego. Taka zabawa mocno rozwija kreatywność, co przyda się w przyszłości.

Autor: Plast Team i LEGO ®

Lego Dino to najnowsza idea od duńskiego producenta klocków. Jak wskazuje nazwa partii, leitmotivem pakietów stały się dinozaury. Twoje dziecko będzie asystować bohaterom w kolekcjonowaniu dinozaurów. To idealna szansa dla młodego człowieka, by dowiedział się czegoś o tych nieżyjących już potworach – te informacje przydadzą się potem w szkole. Klocki Lego Dino efektywnie pobudzą twórczość i intelekt malucha. W punktach firmowych możesz zakupić również inne pakiety, na przykład z trylogii Tolkiena albo sagi Star Wars.

Kolejną sprawdzoną propozycją są zabawki matchbox. Chłopcy kochają kolorowe samochody i wehikuły, dlatego możesz mieć pewność, że będą godzinami radować się takim zakupem. Spraw swojemu maluchowi ładny radiowóz, a radość jego będzie niesamowita.

Źródło: Krainazabawy.pl