Stoiska z towarami dla maluchów

Współczesne stoiska z artykułami dla pędraków pełne są towarów. Dzisiejsze młode mamusie już nie mają kłopotu (jak kiedyś nasze) z zyskaniem ani wózeczka, ani kołyski. Osiągalne dzisiaj są wszelkiego wzoru oraz koloru poszewki jak też kocyki dla dzieci, o zabawkach i ubrankach nawet nie wzmiankując. Już nie jedynie w śpioszki czy kaftaniczki ubierają mamy swoje maluchy, wielorakiego typu pajace, pajacyki, pół-śpioszki, rampersy z krótkim i długim rękawkiem, różnych rodzajów kompleciki, zatopiły dziecięcy rynek. W oczach aż się mieni od kolorów i deseni!

koc
Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Idąc po rzeczy dla dzidziusia, dobrze by młoda mama zabrała ze sobą obeznaną, znajomą mamusię, uniknie wówczas niekoniecznych czy nieudanych zakupów. Oto kilka drobnych wskazówek na początek od cokolwiek już doświadczonej mamy. Co do wózka proponuję wózki 3- funkcyjne, to jest stawiamy na ten sam stelaż albo nakładkę głęboką, która jednocześnie może spełniać rolę fotelika samochodowego. Drugą alternatywą będzie nakładka spełniająca rolę wózeczka spacerowego.

Rekomenduję wózki mocowane na paskach, albowiem mają kapitalną amortyzację. Jeśli rodzice lubią sport i na przykład trenują bieganie, wtedy doskonale sprawdzą się wózeczki na trzech kółkach. Modne ostatnimi czasy łóżeczka turystyczne mają miękkie ścianki, zatem nie potrzeba obkładać ich już poduszeczkami. Można je dosyć łatwo rozłożyć i złożyć, przydadzą się także w podróż.

Jeżeli idzie o kocyki dla dzieci (hipoalergiczne kocyki dla dzieci), zalecam dwustronne, ze 100% bawełny, ewentualnie z mikrofibry. Tenże delikatny, miękki kocyk zapewni dziecku ciepełko oraz wygodę. Nieodzowny w czasie pierwszych spacerów oraz wyjazdów w foteliku samochodowym, wózku bądź nosidełku. Taki kocyk podtrzymuje

dziecko
Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

właściwą temperaturę jak też mikroklimat . Idealny do łóżeczka, wózka, potrzebny w domu oraz na spacerze.

Natomiast z ciuszków zalecam pajacyki welurowe albo z bawełny – źródło. Posiadają one tą wyższość nad kompletem kaftanik plus śpioszki, że są jedną całością, toteż na pewno małemu wiercipięcie nie będzie zimno w plecki ani także kaftaniczek nie będzie uciskał co może zdarzyć się jeśli kaftanik się zawinie. Oprócz tego pajacyki na ogół zapinane są na napki przez całą długość jak też w kroku, a więc prosto można przyodziać i przewinąć maluszka.