Leki oraz suplementy dostępne online

Apteki internetowe to z pewnością dobrodziejstwo naszych czasów. Obecnie za pośrednictwem sieci możemy zakupić bez wychodzenia z domu tabelki na intymne dolegliwości, jak również róże preparaty dla dzieci, które można stosować już od pierwszych dni życia. Potrzebne leki czy suplementy dostarczone są pod podany adres w zaledwie kilka dni.

bioaron baby
Autor: Mila
Źródło: http://lokikoki.pl
Nierzadko są one dostępne w znacznie niższych cenach niż te, które proponują apteki stacjonarne.
Biegaczki
Autor: Funk Dooby
Źródło: http://www.flickr.com
Na kobiece dolegliwości – tabletki dopochwowe Zenella Med
Tabletki dopochwowe Zenella Med pomagają przywrócić prawidłowe pH pochwy oraz leczą bakteryjne zakażenie pochwy. Zenella tabletki zobacz (zobacz) to sposób na zredukowanie namnażania chorobotwórczych mikroorganizmów. Stosowanie produktu sprawia, iż bakterie nie mają warunków do rozwijania się, a tym samym zmniejszają się uciążliwe objawy, takie jak świąd, upławy, przykry zapach, a także napięcie i suchość błony śluzowej pochwy. Działanie leku wspomaga kwas hialuronowy i witamina E, które odpowiednio nawilżają śluzówkę, przez co zmniejsza się ryzyko mikrourazów. Co znajdziemy w składzie Zenella Med? leku to: inulina, witaminy C i E, hialuronian sodu, laktoza, stearynian magnezu. Jak stosuje się Zenella Med? Jedną tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie, stosować raz dziennie na noc, przez 7 do 10 dni. Ponadto, Zenella Med można używać profilaktycznie – dwa razy w tygodniu jedną tabletkę dopochwową. Tabletki należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu chronionym przed wilgocią i światłem.
By maluch rozwijał się zdrowo – Bioaron Baby
Bioaron Baby oferta (oferta) to produkt w postaci kapsułek twist-off, jaki poleca się do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych i witaminy D3 u dzieci. W celu uzupełniania w organiźmie poziomu kwasów Omega-3 oraz witaminy D3 zaleca się podawanie Bioaron Baby dzieciom już od pierwszych dni życia. Ponadto, mogą go stosować osoby dorosłe, w tym kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Kwasy tłuszczowe Omega-3 i witamina D3 wspierają wzrost i rozwój młodego organizmu.

Kwas DHA przyczynia się do, prawidłowego funkcjonowania mózgu, widzenia, rozwoju wzroku u niemowląt do 12 miesiąca życia. Natomiast witamina D3 wspiera prawidłowe działanie układu odpornościowego, prawidłowe funkcjonowanie mięśni, jak również wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój kości.

Sposób dawkowania preparatu Bioaron Baby u niemowląt i dzieci od urodzenia do drugiego roku życia to 1 kapsułka dziennie, powyżej 24 miesiąca życia oraz u dorosłych – 1 bądź 2 kapsułki dziennie, natomiast kobietom w ciąży i karmiącym piersią zaleca się 2 kapsułki dziennie bądź w każdym z wymienionych przypadków zgodnie z zaleceniami lekarza. Jedna kapsułka Bioaron Baby dziennie dostarcza organizmowi 100 mg DHA i 400 j.m. witaminy D3.