Droga bez zmartwień z fotelikiem

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie ma możliwości, aby pozwolić sobie na kompromisy w wybieraniu produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym ważniejsze jest to jeśli chodzi o bezpieczeństwo bliskich osób.

Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojej pociechy i szukasz fotelika samochodowego, który podczas jazdy gwarantuje ochronę razem z dużym komfortem, to Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg to dobra propozycja szczególnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX gwarantuje największą w możliwych stabilność. Dla ludzi chcących przemieniać stylistykę dla własnych aspiracji, marka Romer wyposażyła ten wzór fotelika w opcję Keep Cool, dzięki czemu opcję mało skomplikowanej zamiany obicia na inny deseń.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg to zdecydowanie dający poczucie bezpieczeństwa fotelik dla malców w przedziale wagowym 9-18 kg. Metodą mocowania jest podpięcie pasów w aucie przodem w stronę kierunku w jakim jedzie samochód. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori łatwy w użytkowaniu, łączy w sobie duży komfort oraz wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania projektowe, wielostopniowa regulacja wysokości przestawienia zaczepów sprawia, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała każdego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro ma w ofercie dobry fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg (). W modelu tum zastosowane zostały pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany może być przodem w stronę kierunku podróżowania przy pomocy trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli pragniesz nowych. ciekawych, przy czym praktycznych i wygodnych rozwiązań, ta oferta adresowana jest właśnie w Twoją stronę.

Fotelik SafeFix Plus Taupe 9-18kg to model złożony z napełnionych powietrzem oryginalnych poduszek powietrznych które zmniejszają w niebezpiecznej sytuacji siłę zderzenia o ponad 25 %. Innowacyjny moduł prowadzenia pasa zapewnia doskonałe ułożenie pasów na wszystkich partiach ciała malucha. Klamry ISOFIT zdecydowanie ułatwiają montaż oraz zabezpieczają przed drganiami powstałymi na skutek jazdy między innymi na bezdrożach. Fotelik ten posiada również miękkie i przyjemne podczas opierania obicie, które to w każdej chwili można odpiąć w celu wyczyszczenia.