Podgrzewacz do pokarmu firmy Avent i gruszki specjalnie do nosa

Narodziny dziecka modyfikują nasz świat. Są chwile radosne, jednak są także takie, które wzbudzają przerażenie. Pani w ciąży bywa pełna rozterek, a okres wyczekiwania pełen niepewności, aczkolwiek piękny.
Gdy nadciąga termin porodu, dużo rzeczy dla maluszka musimy już posiadać w domu. Jak zaczynamy robić sprawunki, powinniśmy pobudzić zdrowy rozsądek, choć zauważając te wszystkie cudeńka, trudno im się oprzeć.

dziecko
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając ubranka, winniśmy brać pod uwagę przede wszystkim wygodę dziecka, również materiał z którego zostało stworzone. Nie przesadzajmy także z ilością, noworodek rośnie prędko i może się okazać, iż wielu rzeczy nie założymy dziecku ani razu. Wszelkie ubrania pociechy powinno się przed pierwszym zastosowaniem wyprać i wyprasować.

interesująca strona
Autor: Katie Lips
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chodzi o kosmetyki, to należy ograniczyć się do minimum, gdyż może się okazać, że nasze dziecko jest na nie uczulone. Warto także kupować kosmetyki antyalergiczne. Do akcesoriów, jakie musimy mieć w domu przed przybyciem na świat naszego potomka, jest gruszka do nosa (warto zobaczyć). Jest to rzecz pod każdym względem niezbędna. Gruszka do nosa pomaga oczyścić drogi oddechowe dziecka, co poprawia jego oddychanie i gwarantuje lepszy sen.

Dodatki firmy Avent Philips, to wysokiej jakości produkty dla niemowląt i matek karmiących. Wyroby takie jak laktatory, podgrzewacze do butelek Avent, butelki, smoczki, sterylizatory, kompozycje startowe i kubki, są lubiane przez matki na całym świecie. Karmienie butelką to sposób karmienia, jaką wybiera wiele matek. Nie każda pani, z wielu przyczyn jest w stanie nakarmić piersią. Wyroby do karmienia Philips AVENT dostarczają rodzicielkom możliwość wyboru, dzięki czemu mają możliwość podarować potomkowi to, co najwspanialsze.

Podgrzewacz do butelek Avent bywa niezbędny, jak wędrujemy do parku, czy jesteśmy w podróży. Podgrzewacz do butelek Avent bywa najszybszym i najprostszym wyjściem, zezwalającym od razu podgrzać mleko. Napełniony uprzednio podgrzewacz do butelek dotrzymuje ciepłotę wody przez co najmniej 4 godziny. Dzięki temu potomek może się cieszyć jedzeniem stale i wszędzie.