Bal kostiumowy to istotne przeżycie dla dziecka

Maluchy uwielbiają się przebierać, udawać kogoś odmiennego, lubią momenty jeśli mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów z bajek oraz odgrywać przygody, które oni przeżyli. Przez to właśnie tak wiele radości spowoduje im uczestniczenie w baliku i tak niesamowicie zależy im na dobrym doborze swojego stroju.

Zorro dla chłopca, a kotek dla dziewczynki

kostiumy dla dzieci
Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś opiekunowie musieli poświęcać znaczne godziny na szyciu odpowiedniego stroju, tak aby ich dziecko było zadowolone oraz miało możliwość się przebrać za tego, za kogo chce. Dzisiaj jest dużo łatwiej, gdyż rodzic ma okazję pójść do właściwego marketu, który sprzedaje takie przebrania oraz tam nabyć na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który zazwyczaj jeszcze posiada przy sobie wszystkie nieodłączne rekwizyty. Dla dziewczynki też mamy wiele ciekawych propozycji, ale jeśli nie pragniemy jej przemieniać za księżniczkę – znajdź inne produkty w e-sklepach, ponieważ odpowiednio zakładamy, że tak przebrana będzie połowa dziewczynek w klasie, to zawsze możemy nabyć kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtenczas posiadali maskę z wąsami, szpiczaste uszy, ogon, a więc samodzielnie do kostiumu nie będziemy musieli nazbyt dużo dokładać. Trzeba również samodzielnie się przebrać, szczególnie jeśli zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie dopomagał w pilnowaniu dzieci. Wystarczy tylko ubrać rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, założyć, albo zdjąć okulary oraz nakleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie niesamowicie ciekawy, a my świetnie wkleimy się w panującą zabawę.

Zwierzak nie musi zostawać w domu

A co jeżeli musimy dość daleko zajechać na balik oraz nie pragniemy zostawiać naszego czworonoga samodzielnie ani w domu, ani w pojeździe? Wtedy należy się zaopatrzyć w koszyk do transportu zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy mobilne modułowe transportery dla zwierząt, z metalową siatką. Wtenczas będziemy mieli gwarancję, iż podczas jazdy naszemu zwierzakowi nic się nie stanie, a jednocześnie będziemy go mieli okazję postawić w kącie jakiejś sali, tak by nikomu nie zawadzał i od czasu do czasu będziemy mogli do niego zaglądać. Najistotniejsze tu jest to, żeby nabyć klatkę odpowiednią do wielkości naszego pupila.

Można wszystko dobrze zaplanować

Jak widzimy, przy odrobinie pomysłu i zaangażowania wszystko da się zorganizować, tak by dziecko było zachwycone, żebyśmy my byli usatysfakcjonowani oraz żeby nasz pupil nie musiał być sam w domu. Wystarczy wyłącznie trochę pomyśleć.