Dziecko, nauka języków

Nauka języka obcego to inwestycja w przyszłość

Wszyscy rodzice chcą dla swojego dziecka jak najlepiej. Gdy dzieciątko jest jeszcze w łonie matki, roztaczamy wspaniałe obrazy odnośnie jego przyszłości. Ustalamy, gdzie będzie uczęszczał szkoły, gdzie będzie pracował i jak wielki odniesie sukces w swoim życiu. Zazwyczaj nasze pragnienia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Najczęściej bywa tak, że nasza pociecha całkiem inaczej podchodzi do życia, a my musimy się z tym zmierzyć. Jednak jesteśmy w stanie ułatwić mu wkraczanie w dorosłość. Najlepszym sposobem na to jest nauczanie języków obcych jeszcze w dzieciństwie.
Mocne wejście Twojej firmy

Angielski dla każdego w 6 sposobach

To oczywista sprawa, że umiejętnie posługiwanie się językiem Szekspira jest w obecnych czasach sprawą absolutnie podstawową. Widać to wyraźnie na rozmowach rekrutacyjnych, na których rekrutujący najczęściej zwracają uwagę na poziom znajomości języka angielskiego. Nic dziwnego, przecież obecnie to oficjalny język całego globu, a zwłaszcza Europy. Aby utrzymywać solidne kontakty handlowe, należy potrafić komunikować się z partnerami.
przedszkole

Rozwój dziecka zależy od odpowiednich decyzji, gdy jest jeszcze w bardzo młodym wieku. Warto wcześniej zainwestować w jego wykształcenie

Nauczanie innych niż ojczysty języków daje najlepsze rezultaty, kiedy rozpoczynana jest bardzo wcześnie. Najlepiej gdy dzieci uczą się angielskiego już w wieku przedszkolnym. Wpływa to na późniejsze zdolności językowe. Mały człowiek wtedy łatwiej przyswaja wiele informacji, gdyż mózg bardzo szybko się rozwija. Dlatego właśnie dużo pociech w takim okresie rozwoju chodzi na różnego rodzaju zajęcia, także językowe.
zajecia z logopedą

By odnaleźć język za zębami

Żyjemy w świecie, w czasach, gdy trzeba mieć język za zębami w dowolnej sytuacji, w świecie, w którym „koniec języka za przewodnika”, w którym mowa może prowokować, zastanawiać, drażnić, zapewne zaś nie pozostawia nikogoobojętnym.