Mocne wejście Twojej firmy

Angielski dla każdego w 6 sposobach

To pewne, że umiejętnie posługiwanie się językiem Szekspira jest współcześnie sprawą bardzo ważną. Widać to wyraźnie na wywiadach rekrutacyjnych, na których zatrudniający zwykle zwracają uwagę na level znajomości języka angielskiego. Nic dziwnego, wszakże obecnie to najważniejszy język świata, a zwłaszcza naszego kontynentu. Aby tworzyć dobre relacje biznesowe, należy umieć komunikować się z partnerami.
przedszkole

Rozwój dziecka zależy od odpowiednich decyzji, gdy jest jeszcze w bardzo młodym wieku. Warto wcześniej zainwestować w jego wykształcenie

Nauka obcych języków przynosi bardzo dobre rezultaty, kiedy zaczyna się ją w młodym wieku. Najlepiej gdy ci najmłodsi uczą się angielskiego już w przedszkolu. Wpływa to na późniejsze zdolności językowe. Dziecko w tym wieku łatwiej pojmuje wiele rzeczy, gdyż mózg najszybciej się rozwija. To dlatego wiele pociech w takim okresie rozwoju chodzi na różne zajęcia, również językowe.
zajecia z logopedą

By odnaleźć język za zębami

Żyjemy w świecie, w czasach, gdy trzeba mieć język za zębami w dowolnej sytuacji, w świecie, w którym „koniec języka za przewodnika”, w którym mowa może prowokować, zastanawiać, drażnić, zapewne zaś nie pozostawia nikogoobojętnym.
Dziecko, nauka języków

Nauka języka obcego to inwestycja w przyszłość

Wszyscy rodzice chcą dla swojego potomka jak najlepiej. Gdy maluszek przebywa jeszcze w brzuchu matki, snujemy cudowne wizje odnośnie jego przyszłego życia. Myślimy, gdzie pójdzie szkoły, jaki zawód będzie uprawiał i jak wielki odniesie sukces w swoim życiu. Zazwyczaj nasze plany mijają się z prawdziwym życiem. Okazuje się, że nasza pociecha całkiem inaczej odnosi się do życia, a my musimy się z tym zmierzyć. Jednakże jesteśmy w stanie ułatwić mu start w dorosłość. Najlepszym wyjściem jest nauczanie języków obcych jeszcze w okresie dzieciństwa.