Xbox One

O grach na konsolę

Mnogość możliwości obejmujących najnowsze gry na PS4 bazuje przede wszystkim na potrzebach samych graczy. Producent oraz sztab fachowców nieustannie analizują zmieniające się jak w kalejdoskopie wymogi użytkowników, dzięki czemu określane są całkowicie odmienne od poprzednich kryteria. Ciekawa grafika, rewelacyjny poziom wykonania oraz duże możliwości oferowanych obecnie na rynku gier przekłada się na coraz większe zainteresowanie innowacjami w tej dziedzinie.
Muzyka

Slayer i Coma – muzyczne zjawiska

Choć obecnie słynnych i fascynujących jest ogrom zespołów rocka, to Slayer jest absolutnie tym, który zaważył na teraźniejszości thrash metalu, a i obecnie są jedną z najczęściej wznawianych zespołów. Ten słynny zespół podbił publiczność swym doskonałym podejściem do koncerów i wspaniałymi albumami. Te wyjątkowo znany amerykański zespół podbił publiczność swym niesamowitym brzmieniem, fenomenalnym podejściem do muzyki i zapadającymi w pamięć tekstami.
koncert

Nightwish i twórczość tego nieśmiertelnego zespołu

Pochodząca z brytyjskiego Cambridge grupa Pink Floyd założona została w 1965 roku w stolicy kraju. Twórczość tej grupy określana była mianem rocka psychodelicznego oraz, w późniejszym okresie, zaliczano ją do rocka progresywnego. Floydzi, jak zwykli ich określać fani, ukończyli swoją działalność muzyczną w 2005 roku, jednak do dziś znajdują wciąż coraz więcej zwolenników na świecie, szczególnie wśród młodych ludzi. Młodzież chce poznawać klasykę ulubionego gatunku muzycznego, z tego też powodu sięga po nieśmiertelne płyty Floydów.
Nirvana

Nieśmiertelne zespoły rockowe – Nirvana oraz Foo Fighters

Wytrawni słuchacze muzyki mają swoje zespoły faworytów. Stawiając na koncerty czy kupując płyty każdy kieruje się swym gustem. Decydując się na klasyczne zespoły, zaznajamiamy się z pokaźnym kawałkiem muzycznej historii. Grupa taka jak Nirvana to klasyk sam w sobie i niełatwo znaleźć osobę, która o nim nie słyszała. Jest to amerykański zespół grający grunge, natomiast założony został w 1987 roku przez wokalistę oraz gitarzystę Kurta Cobaina dzięki współpracy z perkusistą, Kristem Novoselicem

.

xbox i playstation na targach

Nadchodzące hity na PS3!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.