koncert

Nightwish i twórczość tego nieśmiertelnego zespołu

Pochodząca z angielskiego Cambridge grupa Pink Floyd założona została w 1965 roku w stolicy kraju. Twórczość tej grupy określana była mianem rocka psychodelicznego oraz, w dalszym okresie, zaliczano ją do rocka progresywnego. Floydzi, jak zwykli ich określać fani, zakończyli swą twórczość muzyczną w 2005 roku, lecz do teraz znajdują nieustannie coraz więcej entuzjastów na świecie, przede wszystkim wśród młodych ludzi. Młodzież pragnie poznawać klasykę ulubionego gatunku muzycznego, dlatego sięga po nieśmiertelne płyty Floydów.
Muzyka

Slayer i Coma – muzyczne zjawiska

Chociaż obecnie znanych i wyśmienitych jest dużo zespołów rocka, to Slayer jest zdecydowanie tym, który zdecydował o historii thrash metalu, a i dziś są jedną z najczęściej wznawianych grup. Ten sławny zespół podbił scenę swym świetnym podejściem do koncerów i wspaniałymi albumami. Te bardzo rozwinięty amerykański zespół podbił krytyków swym fenomenalnym brzmieniem, niezapomnianym podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.
Nirvana

Nieśmiertelne zespoły rockowe – Nirvana oraz Foo Fighters

Wytrawni słuchacze muzyki mają swoje zespoły faworytów. Stawiając na koncerty czy kupując płyty każdy kieruje się swoim gustem. Stawiając na szczególnie znane zespoły, zaznajamiamy się ze sporym kawałkiem muzycznej historii. Grupa taka jak Nirvana to klasyk sam w sobie i ciężko znaleźć osobę, która o nim nie słyszała. Jest to amerykański zespół grający grunge, natomiast założony został w 1987 roku przez wokalistę i gitarzystę Kurta Cobaina we współpracy z perkusistą, Kristem Novoselicem

.

Xbox One

O grach na konsolę

Imponująca liczba propozycji obejmujących najnowsze gry na PS4 bazuje przede wszystkim na potrzebach samych graczy. Producent i sztab ekspertów wciąż analizują zmieniające się prędko wymogi użytkowników, dzięki czemu określane są zupełnie odmienne od poprzednich kryteria. Nowatorska grafika, rewelacyjny poziom wykonania oraz ogromne możliwości proponowanych obecnie na rynku gier przekłada się na coraz większe zainteresowanie innowacjami w tej branży.
xbox i playstation na targach

Nadchodzące hity na PS3!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.