okna

Rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci

Umiejętności plastyczne o charakterze wrodzonym zdarzają się u części ludzi. Jednak większa część umiejętności w tym kierunku ma charakter nabyty. Dużej liczby czynności można się nauczyć. Bez znaczenia, czy dziecko ma wrodzone umiejętności czy nie, można zachęcać je do podążania w tym kierunku. Dlatego od najwcześniejszych lat dzieci rysują, malują i wykonują pozostałe takie aktywności. Bardzo powszechne od długiwgo czasu są kolorowanki dla dzieci. Mają one różne formy. Tradycyjna forma to książeczka, zawierająca czarne kontury bohaterów lub innych rzeczy, które wypełnia się z użyciem kolorowych kredek. Istotne jest pilnowanie, by nie malować poza konturami. Wyrabia to dokładność oraz umozliwia dłuższe skoncentrowanie się na pojedynczej rzeczy.

telewizor

Najciekawsze oferty – nowatorskie gry na konsole

Dzisiaj rynek zdominowany został przez rozmaitej maści gry na PS3, na Xbox 360 lub – mniej popularne – gry na 3DS (przykłady). Patrząc dzisiaj na różnego rodzaju gry na Xbox360 dostrzec daje się niesamowita ich różnorodność. Urządzenia przenośne sukcesywnie wypierają standardowe gry planszowe, kiedyś będące w cenie. Od jakiegoś czasu ma miejsce spór o to, której firmy konsola zalicza się do najlepszych na rynku.
Dziecko

Każdemu dzieciakowi należą się najpiękniejsze zabawki i dekoracje do pokoju.

Dostałeś radosną nowinę o tym, iż Twój brat zostanie tatą? Z pewnością będzie to gigantyczne wydarzenie nie wyłącznie dla niego, lecz także dla Ciebie, bowiem po raz pierwszy zostaniesz wujkiem! Nie będzie to byle jaka rola, bowiem wielce prawdopodobne jest to, że zostaniesz poproszony o to, by stać się Ojcem Chrzestnym tego szkraba.
Wiadomo, że zgodzić się musisz, gdyż dzieciakowi się nie odmawia.