dzieci

Co gwarantuje nauka w niepublicznej placówce edukacyjnej?

Nauka w szkole powinna dawać dzieciom wiele radości i pewność, że uczęszczają do najlepszej szkoły. Celem niepublicznej szkoły podstawowej jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do dalszej nauki i zapewnianie im najlepszych warunków do prawidłowego rozwoju.
Idealna niepubliczna szkoła podstawowa jest dobrze wyposażona w Urządzenia najwyższej jakości oraz uczy zaradności w dzisiejszym świecie.
Impreza firmowa

Z jakiego powodu warto wysyłać dzieciaki na organizowane przez szkołę wycieczki?

Od dawna wiadomo, że podróże kształcą. Odwiedzamy nowe miejsca, poznajemy nowych ludzi. Duża część z nas jeździła na szkolne wycieczki, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Była to doskonała możliwość, aby odpocząć od lekcji oraz spędzać czas z kolegami z daleka od szkolnych murów.
Wypad do jakiegoś teatru czy kopalni soli, to dla dzieciaków znaczna dawka nauki, której nie doznałyby tak szybko i z taką przyjemnością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.
metoda

Antykolkowa butelka. Czy naprawdę pomaga zwalczyć kolkę?

Jedni sądzą, że to kapitalne remedium na brzuszkowe problemy dzidź. Inni, iż to tak zwany „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe rzeczywiście dopomagają obniżyć tą przykrą dolegliwość, którą jest niemowlęca kolka? Rodziców szukających magicznego farmaceutyku na kolkę muszę rozczarować – nie ma jednego oraz skutecznego antidotum na tą niemowlęcą dokuczliwość.
marzenia

Wybieramy śpiochy dla maleństwa

Przygotowywanie wyprawki dla noworodka wiąże się z mnóstwem dylematów. Najczęściej mama zaczyna od kupowania śpioszków dla swojego maleństwa. Wówczas pojawiają się pytania – jakie śpiochy kupić, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek kupić?
Bywa tak, że w szale zakupów kobieta, która czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka kupuje zbyt wiele ubranek dla noworodka, w końcu wszystkie są tak słodziutkie, że wprost nie można się im oprzeć.