Maluszek w aucie – jak wybrać fotelik samochodowy?

Fotelik samochodowy – bezpieczeństwo dla Twojej pociechy

Rodzina, chcąc przemieszczać się wozem powinna zakupić fotelik samochodowy dla swojej pociechy. Zapewnia zabezpieczenia dziecka i oprócz tego polepsza wygodę podczas jazdy. Zalecenie to regulują normy prawne – każde dziecko do 12 roku życia musi być wyposażone w specjalny fotelik samochodowy przystosowany do wagi i wzrostu.
noże

Co robić, by móc czuć się bezpiecznie?

W zasadzie Polska wcale nie jest niebezpiecznym miejscem. Przykładowo wieczorny spacer po krakowskich ulicach wcale nie jest czymś bardziej niebezpiecznym, niż chadzanie po Sztokholmie. Chociaż tak czy siak nie jest perfekcyjnie. I dlatego gorąco polecam wstąpienie do miejsc, gdzie są sprzedawane militaria. Np. godne zainteresowania są noże bądź gazy łzawiące. Sporo zależy od tego w jaki sposób się zaopatrzymy we wszelkie sprzęty, a więc trzeba naprawdę uważać!
niemowle

Zabawki dla pociech – co mieć współcześnie na uwadze nabywając podobne produkty?

Każdy rodzic próbuje dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. To absolutnie normalne. Jednakowoż, wybierając zabawki dla swoich pociech, wskazane jest zachować rozsądek. Czym kierować się podczas zakupów? Co przede wszystkim mieć na względzie? Rzecz jasna, priorytetem jest bezpieczeństwo. Zanim zabawkę włoży się do sklepowego koszyka, zawsze należy sprawdzić od jakiego wieku jest dozwolona. Zabawki dla najmniejszych maluchów są wyposażone w duże elementy, jakich dziecko nie będzie mogło połknąć.
pokój dziecka

Klupś Tomme Tippee

Pokoje dziecięce to przestrzeń ważna szczególne – ich oaza, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą schować się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Ważne, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z radością powracały. Przy planowaniu pokoju dziecięcego kluczową kwestią jest to, aby mebelki dla dzieci były odpowiednio komfortowe.