Maluszek w aucie – jak wybrać fotelik samochodowy?

Fotelik samochodowy – bezpieczeństwo dla Twojej pociechy

Rodzina, chcąc podróżować autem ma powinność, żeby zainwestować w fotelik samochodowy dla swojego dziecka. Gwarantuje bezpieczeństwa dziecka i dodatkowo polepsza komfort jazdy. Zalecenie to regulują przepisy – każde dziecko do 12 roku życia musi być wyposażone w dostosowany fotelik samochodowy dopasowany do wagi i wzrostu.
niemowle

Zabawki dla pociech – co mieć współcześnie na uwadze nabywając podobne produkty?

Każdy rodzic próbuje dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. To zupełnie naturalne. Jednakże, kupując zabawki dla swoich pociech, wskazane jest zachować rozsądek. Czym kierować się podczas zakupów? Co przede wszystkim mieć na względzie? Oczywiście, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Zanim zabawkę wrzuci się do sklepowego koszyka, koniecznie należy sprawdzić od jakiego wieku jest dozwolona. Zabawki dla najmniejszych maluchów są wyposażone w większe elementy, których dziecko nie będzie w stanie połknąć.
pokój dziecka

Klupś Tomme Tippee

Pokoje dziecinne to miejsca szczególne – ich przystań, w której mogą ukryć się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Istotne jest, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z entuzjazmem wracały. Przy planowaniu pokoju dziecięcego istotną kwestią jest to, aby akcesoria dla dzieci były odpowiednio komfortowe.
noże

Co robić, by móc czuć się bezpiecznie?

Generalnie Polska nie jest jakimś niebezpiecznym miejscem. Przykładowo nocny spacer po krakowskich ulicach wcale nie jest czymś bardziej niebezpiecznym, aniżeli chodzenie po Rzymie. Chociaż i tak nie jest idealnie. I właśnie dlatego gorąco polecam wejście do takich miejsc, w których są sprzedawane militaria. Przykładowo godne zainteresowania są noże bądź gazy łzawiące. Dużo zależy od tego jak się zaopatrzymy we wszelkie akcesoria, więc należy zachować uwagę!