W jaki sposób skompletować wyprawkę dla smyka?

Kupno wyprawki dla brzdąca to jedno z pierwszych wyzwań, jakie stoi przed młodymi rodzicami. Siłą rzeczy nie znają oni się na dziecięcych przedmiotach, a każdy, kogo pytają o wskazówkę poleca im coś innego.
Mym zdaniem lepiej jest posiadać na początku za mało przedmiotów i potem coś dokupić (czy też dostać w prezencie) aniżeli zakupić wszystko, co wpycha sprzedawca w sklepie jak też później frapować się, do czego miało to służyć oraz jak to się stało, iż przez pierwszy rok do niczego nie było pomocne.

twarz
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Ubranka dla niemowląt. Szkół jest bez liku, i prawdopodobnie każda mama posiada inną hipotezę na ten temat, w związku, z czym napiszę wam, jakiego rodzaju ciuszki kupiłam dla moich dzieci na pierwsze 3 miesiące . Body najodpowiedniej kupić zapinane z przodu, a nie wkładane przez głowę, dlatego że na początku ciężko będzie to przekładanie szło. Pajace, a więc śpiochy z długimi rękawkami, także miałam w ograniczonej ilości. Część z nich była trochę grubsza, część zwyczajna bawełniana. Nabywając ubranka dla niemowląt trzeba mieć na uwadze, iż po pierwsze bobasy nie lubią ani odzień, ani być ubieranym, więc musimy wybierać miękkie, wygodne, łatwe do założenia rzeczy. Po drugie maluchy strasznie prędko rosną, zatem kupowanie wielkiej ilości odzień w niewielkich rozmiarach wiedzie do tego, że większości z nich wasze dziecko nigdy nie włoży. Po trzecie otrzymacie bezmiar ubranek w prezencie, dlatego sami możecie ograniczyć się do zakupu ilości minimalnej.
Zakupy w hipermarkecie
Autor: MollySVH
Źródło: http://www.flickr.com
Karmienie to grubszy temat, bo w sumie nigdy nie wiadomo, jak będzie ono wyglądać. Najłatwiej mają prawdopodobnie te mamy, które wiedzą, że nie będą karmiły dziecka naturalnie.

W takim wypadku w obligatoryjnym wyposażeniu będzie flaszka do karmienia. Dobrze od razu nabyć 2 sztuki, ważne aby smoczek do butelki miał malutki przepływ, flaszka posiadała niedużą pojemność oraz żeby można ją było bez trudności myć.