Co mogłoby w dużym stopniu pomóc rodzicom w rozbudowie wyobraźni własnych córek?

Czy pamiętasz, co może w bardzo znacznym szczeblu przyczynić się do rozwoju wyobraźni Twojej kochanej córeczki? I tak, takowy przedmiot ma bardzo dużo wspólnego z lalkami, jednak samą lalą przecież nie jest.

O czym więc rozmowa? O czymś, co najpierw trzeba zbudować, jednak jest to na tyle proste, że Twa kilkuletnia księżniczka z pewnością sobie z niniejszym poradzi. Zresztą będzie miała do dyspozycji poradę mamy i taty i prostą w interpretacji instrukcję konstrukcji. Co jednak miałaby zbudować kilkuletnia dziewczynka? A co powiesz, na drewniany domek dla lalek? Warto dodać, że wszelakie łączenia są tak przygotowane, że nie trzeba używać jakiegokolwiek kleju, a całość została tak przygotowana, że poradzi sobie z tym wszelkie dziecko. Dobrze, jednak konstrukcja domku, wręcz tego typu dla lalek to wszakże dopiero pierwsza faza. Idzie wszakże o to, ażeby takowy dom odpowiednio umeblować i osiedlić. Dopiero przy ustawianiu mebli oraz „ożywianiu mieszkańców” zacznie funkcjonować na właściwych obrotach wyobraźnia własnej córeczki.
biurko
Autor: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com
A jakiej rozpiętości może być tego typu zabawka? To już jest zależne od konkretnego wzorca, wszakże warto dodać, iż takowy drewniany domek dla lalek mógłby być zupełnie spory, gdyż może mieć nawet ok. jednego m wysokości.

Poza tym komplet, który wykupują w podarunku rodzice mógłby zawierać dodatkowo różne naklejki, które pozwolą Twojej córce na upiększenie domu podług swoich osobistych upodobań. Takie kalkomanie potrafią udawać przykładowo różne wzory tapet, które można by przykleić na mury domku dla lalek.