W życiu niekiedy zdarzają się momenty, że zmęczymy swe mięśnie albo uderzymy się gdzieś – należy wówczas uśmierzać ból

W życiu nietrudno o wypadki – te drobne zdarzają się stosunkowo regularnie. Jesteśmy wtedy poobijani i dają o sobie znać siniaki. Należy na taką ewentualność w mieszkaniu posiadać coś, co prędko pomoże nam ukoić ból.
Jeśli lubimy aktywnie żyć – jeździmy regularnie na nartach lub rowerze, to zapewne zdajemy sobie sprawę z tego, jak to jest wracać do mieszkania z siniakami.

smoczki
Autor: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Źródło: http://www.flickr.com
Należy wówczas działać prędko, żeby zatrzymać powiększanie się bólu. W tym momencie niezwykle pomocne są termofory. Zazwyczaj możemy do nich nalać gorącej wody, zakręcić wlew i przyłożyć do obolałej części ciała. Mamy możliwość taki termofor – istotnie- https://www.fiorino.eu/sklep/akcesoria/termofory/termoforki-z-pestkami-wisni/termofor-z-pestkami-wisni–gwiazdki-czerwone – przyłożyć na barki, by mogły się rozgrzać. I nie tylko po jakimś uderzeniu, ale także po trudnym dniu w pracy, by się zrelaksować. Termofory szczególnie rekomenduje się paniom, które mają bolesne okresy. Gorąco spowoduje, że spięte mięśnie podbrzusza rozluźnią się. Przyniesie to na pewno ukojenie.
Owoce czereśni
Autor: Lothar Spurzem
Źródło: http://commons.wikimedia.org

Nowe termofory mają w środku specjalny żel. Nie trzeba zatem już napełniać ich wrzątkiem. Starczy wyłącznie włożyć je do mikrofalówki oraz podgrzać. Należy wyłącznie oczywiście postępować zgodnie z instrukcją obsługi podaną na opakowaniu. Dzięki odprężającej drzemce pod ciepłym termoforem jesteśmy w stanie wstać uśmiechnięci – ból może ustąpić totalnie lub w dużej części i wobec tego na powrót poczujemy energię oraz chęć do działania.

Trzeba pamiętać, żeby kupować wyłącznie certyfikowane termofory najwyższej jaKości, żeby ich stosowanie nie było groźne dla naszego życia.