Zabawki

Rozwój figurek Lego

Ci z nas, którzy urodzili się w latach ’80 XX w, z pewnością mają w pamięci czasy, w których figurki lego i inne dosyć drogie zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach albo na zachodzie. Każdy z nas marzył o tym, aby rodzina mieszkająca na zachodzie przysłała na urodziny nowy zestaw zabawek od Lego.

images

Niezapomniane podarunki dla każdego

Prędkość naszego życia wciąż wzrasta a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym bliskim może przynieść szczęście i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy darowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele upominków nie podoba się osobie obdarowanej a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.
pokój dziecięcy

Przydatne meble i pozostałe akcesoria dla niemowląt

Pierwsze miesiące życia niemowlęcia to czas bardzo istotny i niełatwy zarówno dla samego dziecka, jak i członków rodziny. Szczególnie w przypadku pierwszego dziecka, matka nabywa umiejętności, jak poprawnie zapewniać mu dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb. Niemowlęctwo kończy się w raz z pierwszym rokiem życia. W tym okresie jego potrzeby są największe.
images

Gdy dziecko ma uczulenie

Dzieci to delikatne istoty. Dużo osób w maleńkości cierpi na rożnego rodzaju alergie. Alergia u dzieci jest spowodowana przez sporo różnorakich rzeczy. Zazwyczaj jest to na przykład pyłek bądź sierść zwierzęcia. Czasami dzieci są wrażliwe na jakiś element zawarty w pokarmie – statystycznie najczęściej jest to gluten. Jeśli maluch ma jakiekolwiek objawy, nie zwlekaj i przejdź się do przychodni.
pojemniki

Pomysłowe zabawki dla maluchów.

Kupując zabawki, spróbujmy wyselekcjonować takie, które mają w sobie potencjał do rozwijania twórczego myślenia. Budowanie z nich, niezmiernie je raduje i jednocześnie rozwija zdolności koordynacji ruchowej i równowagi. Nowością na rynku są klocki magnetyczne, które z odrobiną koncepcji pozwolą na wybudowanie zadziwiających konstrukcji, a także na próby odwzorowania widzianych wcześniej budowli.